Cezary P. skazany. Diler gwiazd trafi do więzienia

Cezary P. skazany. Diler gwiazd trafi do więzienia Źródło: Screen/TVN24

TVN właśnie przekazała szokujące informacje. Jak wynika z ustaleń, do więzienia właśnie trafił Cezary P., powszechnie znany jako "diler gwiazd".

TVN właśnie podała szokującą wiadomość. Do więzienia trafił Cezary P., którego cała Polska znała pod pseudonimem "diler gwiazd". Zgodnie z podanymi informacjami, skazany miał sprzedawać narkotyki znanym i lubianym w naszym kraju celebrytom, których codziennie widzimy na pierwszych stronach gazet. 

Jak dowiadujemy się z materiału opublikowanego przez TVN, w grę wchodziły również gigantyczne pieniądze, kara nie będzie więc ograniczała się wyłącznie do pobytu w więzieniu. Wszystko wskazuje na to, że oprócz wolności diler straci również większość swojego majątku. 

TVN przekazało zaskakujące informacje. "Diler gwiazd" trafił do więzienia

Zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Północ 51-letni Cezary P. spędzi w więzieniu najbliższe 6 lat, na tym jednak kara się nie kończy. Dodatkowo skazany straci również pokaźną część majątku, musi bowiem zapłacić 30 tysięcy złotych grzywny oraz przekazać kolejne 20 tysięcy złotych na rzecz przeciwdziałania narkomanii w naszym kraju. 

Przypomnijmy, że do aresztu trafił, gdy został złapany przy ulicy Hożej na gorącym uczynku, podczas sprzedaży narkotyków. W czasie śledztwa okazało się, że nie była to jednorazowa transakcja i ostatecznie podejrzany spędził w areszcie trzy lata. Wyszedł za kaucją w lutym 2019 roku, jednak wciąż znajdował się pod nadzorem policyjnym i zobowiązano go do stawiania się na komisariacie trzy razy w tygodniu. Miał również zakaz opuszczania kraju. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprzedawał narkotyki najbardziej znanym osobom w naszym kraju

Media dowiedziały się o sprawie Cezarego P. pod koniec 2017 roku. Podejrzewano, że może sprzedawać narkotyki osobom ze świata polskiego show-biznesu, politykom oraz biznesmenom. W grę wchodziło wiele znanych nazwisk, a w ręce policji trafił specjalny notes, w którym kodem zapisani byli wszyscy klienci "dilera gwiazd". 

Spośród 238 nazwisk aż 51 osobom prokuratura postawiła zarzuty. Jak podaje "Wirtualna Polska", skazany na całym procederze przez 2 lata zarobić miał około miliona złotych. Jego wiarygodność podważył m.in. Michał M. - syn sławnego satyryka. Jak wynikało z jego zeznań, zakupił u "dilera gwiazd" kokainę, lecz nie pamięta, ile zapłacił. Z biegiem śledztwa coraz więcej osób związanych ze światem polskiego show-biznesu wskazywało, że Cezary P. dostarczał gwiazdom nielegalne substancje. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News