Wyciekły sensacyjne szczegóły Sylwestra z TVN! Wiadomo, co robiła wtedy największa gwiazda

Wyciekły sensacyjne szczegóły Sylwestra z TVN! Wiadomo, co robiła wtedy największa gwiazda

TVN, tak samo jak inne stacje, postanowił zorganizować miejską imprezę sylwestrową. Wydarzenie odbyło się na placu bankowym w Warszawie, a poprowadziła je Magda Mołek. Zabrakło natomiast pięknej i doświadczonej Agaty Młynarskiej, która przez wiele lat miała niemal wyłączność, jeśli chodzi o tego typu imprezy. Co się stało?

TVN zorganizowało swojego sylwestra bez gwiazd, których spodziewali się widzowie. Chociaż nie zabrakło wielu innych artystów oraz gorącej atmosfery, to tegoroczne powitanie roku odbyło się nieco inaczej, niż miało to miejsce w zeszłych latach. Poza pokazem fajerwerków zabrakło również kilku znaczących postaci.

Agata Młynarska ma dość publicznych sylwestrów. Gwiazda się tłumaczy

Przed sylwestrem wiele osób zaczęło zastanawiać się, co w tym czasie robić będzie Agata Młynarska. Kobieta przez wiele lat prowadziła tego typu zabawy w stacji TVN, aż nagle, bez słowa, zniknęła. Głos w sprawie postanowiła zabrać sama zainteresowana, która podzieliła się z fanami swoją osobistą decyzją. - Before and after, czyli ekstra zmiana. W roku 2012 postanowiłam, że po raz ostatni poprowadzę Sylwestra na wielkiej scenie. Od lat 90tych niezmiennie witałam Nowy Rok na telewizyjnych imprezach. I chociaż uwielbiam to uczucie, stan przechodzenia z butów emu i puchówki w cekiny i obcasy, to jednak nadchodzi taki moment w życiu „ kiedy mówisz sobie dość”. Chociaż może jeszcze kiedyś? Kto wie? - brzmiała treść wpisu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agata młynarska olała TVN, bo pojechała z mężem do Wenecji

Wieloletnia prowadząca wydarzenia TVN nie tylko wytłumaczyła się ze swojej decyzji, ale zdradziła również, czemu koniec końców nie zdecydowała się na jej zmianę. Jak sama przyznaje, mało brakowało, a uległaby namowom Edwarda Miszczaka. Szalę przeważyło jednak to, że wraz z mężem miała już zakupione bilety do Wenecji. - Nie zarzekam się, bo było już blisko. W tym roku otrzymałam zaproszenie od pana Edwarda Miszczaka do poprowadzenia Sylwestra w TVN... Było to przemiłe i bardzo dla mnie cenne ale dzień wcześniej kupiliśmy z mężem bilety do Walencji... Ciekawe zatem co przyniesie Nowy Rok??? - napisała kobieta. Jak się okazuje, Agata nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Kto wie, być może zobaczymy ją jeszcze na wielkiej, sylwestrowej scenie. Poniżej przedstawiamy zdjęcie Agaty Młynarskiej, które dołączyła do swojego wyjaśniającego wpisu. TVN Fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Znaki zodiaku, które będą OBRZYDLIWIE bogate w 2019. Jesteś na liście?
  2. Wiek Magdy Gessler powala! Spodziewaliście się, że jest 20 lat młodsza! 
  3. Przyjaciółka księżnej Diany wieści gigantyczny skandal. Związek Harry’ego i Meghan się rozpada?!
  4. Julia Wieniawa szokuje tuż po rozstaniu. „Zawsze odnajdywałam się nawet w skrajnej patologii”
  5. Bartosz Sokołowski: Kim jest hajlujący współpracownik Andruszkiewicza?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News