Pierwszy pocałunek Łukasza w Big Brotherze. Nie uwierzycie z kim

Pierwszy pocałunek Łukasza w Big Brotherze. Nie uwierzycie z kim Źródło: yt/tvnpl

TVN znów przygotowało dla swoich widzów porcję emocji. Podczas emisji jednego z odcinka Big Brothera doszło do pocałunku uczestników.

TVN nie zwalnia tempa i mając na względzie dyskusje o programie Big Brother z pewnością cieszy się z licznych kontrowersji, które zajmują widzów. Okazuje się, że doszło do przełomu, bo uczestnicy... zbliżyli się do siebie na oczach milionów.

Magda i Łukasz zbliżyli się do siebie kilka odcinków wstecz. Zauważyli to widzowie, zauważyli to też mieszkańcy Domu Wielkiego Brata. Pocałunek, do którego miało dojść między dwojgiem, został ujawniony w niezwykły sposób.

Uczestnicy Big Brothera się całowali. TVN chce przyciągnąć widzów?

Przygotowując się do sobotniej studniówki, Radek postanowił podzielić się plotką z uczestnikami. Ci, nie kryli zaskoczenia. Okazuje się, że na doniesienia zareagowała także Magda, która nie ukrywała, że "mogło do tego dojść". Kobieta przysłuchiwała się rozmowie i miała powiedzieć, że "ja też nie widziałam, ale czułam".

Później pojawiły się pytania, czy Łukasz - jako zadeklarowany biseksualista - pierwszy raz przeżył pocałunek z kobietą. W rozmowie uczestników i w relacji Bartka - prawdopodobnie tak.

Chociaż sam pocałunek nie został zarejestrowany, okazuje się, że wiele osób śledziło relację Łukasza i Magdy. Chłopak później nie zaprzeczał plotkom. Miał jedynie wspomnieć, że świat stanął na głowie. Na forach internetowych pojawiło się mnóstwo wiadomości, które nie kryją zszokowania. Fani Łukasza przyznają, że cieszą się z jego szczęścia i jeśli czuje coś do Magdy, życzą parze wszystkiego dobrego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Big Brother wizerunkową?

Oczekiwany powrót na ekrany telewizorów, według doniesień tabloidów, miał nie spełniać oczekiwań i nie podnosił słupków oglądalności. Kontrowersję wzbudzali także prowadzący, którym regularnie zarzucano nieprzygotowanie do roli. Późniejsza decyzja o wyeliminowaniu uczestników i, wbrew założeniom, wprowadzenie nowych - miało wizerunkowo uratować tytuł.

Chociaż oczekiwania producentów nie zostały zrealizowane, okazuje się, że z pewnością o tytule mówi dziś niemal każdy. Zarówno skandale, bohaterowie, jak i wpadki organizatorów są tematem numer jeden w prasie i Internecie. Czy jednak z samego szumu medialnego TVN wyciągnie wymierne zyski?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Znana piękność z Polsatu i TVN dostawała od stacji grosze. Woli zarabiać prężąc się w bieliźnie
  4. Dramat żony Wiśniewskiego. Przez rozwód musiała poddać się bardzo bolesnej operacji
  5. Panowie nie mogą oderwać wzroku, panie zazdroszczą. Kurdej-Szatan w różowej mini wygląda jak bogini
  6. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News