Kierowca zobaczył, że bezdomny brutalnie ciągnie płaczącą 11-latkę do lasu. Zatrzymał samochód i rzucił się na pomoc

Kierowca zobaczył, że bezdomny brutalnie ciągnie płaczącą 11-latkę do lasu. Zatrzymał samochód i rzucił się na pomoc Źródło: .

Informacje TVN, choć wydają się nieprawdopodobne, opisują wydarzenia, które rzeczywiście się zdarzyły. 11-letnia dziewczynka cudem uniknęła uprowadzenia, a ratunek zawdzięcza kierowcy, który widząc całe zajście, od razu pospieszył z pomocą. Policja potraktowała to jako sprawę priorytetową.

Za pośrednictwem TVN możemy poznać więcej szczegółów na temat wtorkowego zdarzenia, które wstrząsnęło Polakami. Bezdomny próbował zaciągnąć nieletnią do lasu i zupełnie nie spodziewał się, że nagle na jego drodze pojawi się przejeżdżający wówczas kierowca. Sprawca od razu zbiegł z miejsca zdarzenia, a służby rozpoczęły ustalania jego tożsamości. 

Bezdomny ciągnął zapłakaną 11-latkę do lasu. Informacje TVN odbierają mowę 

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 16:00 na ul. Zwycięstwa w Koszalinie. 11-latka, która w tamtejszej okolicy przejeżdżała rowerem, została zaczepiona przez bezdomnego mężczyznę. 39-latek chwycił dziewczynkę za gardło i zmusił do tego, by poszła z nim do lasu. W czasie, gdy sprawca ciągnął swoją potencjalną ofiarę, ta zanosiła się płaczu i nie była w stanie wyrwać się z jego rąk. 

Zdarzenie nie umknęło uwadze kierowcy, który okazał się bliskim znajomym rodziców nastolatki. Mężczyzna od razu zatrzymał samochód i pospieszył na ratunek córce przyjaciół. Gdy tylko bezdomny spostrzegł go na swojej drodze, puścił 11-latkę i uciekł w nieznanym kierunku. O niebezpiecznym zdarzeniu zostali zawiadomieni rodzice przestraszonej dziewczynki, a następnie policja

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W poszukiwania zaangażowano psy tropiące 

Sprawa ustalenia tożsamości sprawcy oraz odnalezienia jego miejsca pobytu była dla służb sprawą priorytetową. Wiedzieli, że mężczyzna może się przemieszczać i tym samym coraz bardziej oddalać się od miejsca, w którym doszło do zdarzenia. Poszukiwania trwały wiele godzin i zaangażowano w nie nawet specjalnie wyszkolone psy tropiące. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany muzyk jest w szpitalu, jego stan jest krytyczny. Rodzina prosi o modlitwę
2. Michał Szpak wystąpił razem z siostrą. Gdy wyszli na scenę, wszyscy patrzyli tylko na nią, przyćmiła gwiazdora

Następnego dnia w końcu udało się go pochwycić i odprowadzić na komisariat policji. Przesłuchanie zaplanowano na czwartkowe popołudnie, dlatego do tego czasu 39-latek nie usłyszał żadnych zarzutów. Zapewne już niebawem pojawią się nowe informacje w sprawie, które nie tylko ujawnią zarzuty, jakie zostały mu postawione, ale również karę, z jaką bezdomnemu przyjdzie się zmierzyć. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Górnicy nie mogli uwierzyć, w to co znaleźli. Jest warte MILIONY
  2. Ola Kwaśniewska ogłosiła radosną nowinę. Zewsząd spływają gratulacje
  3. Takich paznokci hybrydowych jeszcze nie było! Kobiety oszalały na ich punkcie, to największy hit jesieni 2019
  4. Zgwałcił niepełnosprawną nastolatkę. Mieszkańcy złapali go i wymierzyli mu okropną karę, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Kierowca zobaczył, że bezdomny brutalnie ciągnie płaczącą 11-latkę do lasu. Zatrzymał samochód i rzucił się na pomoc

Źródło: tvn24

Następny artykuł