Agata Młynarska jest jedną z największych gwiazd nowej ramówki TVN Style. Chociaż dziennikarka walczyła w ostatnim czasie z atakiem ciężkiej choroby, nie zamierza się poddać oraz chce odpowiednio wypromować swój program jeszcze przed emisją pierwszego odcinka. Jej jedynym i największym marzeniem jest więc obecnie powrót do pracy.

Fani Młynarskiej byli niezwykle zmartwieni, kiedy okazało się, że ich medialna ulubienica trafiła do szpitala. Dziennikarka cierpi bowiem na nieswoiste zapalenie jelit, którego ataki co jakiś czas uniemożliwiają jej aktywne życie oraz pracę.

Jak czuje się Agata Młynarska?

Informacje dotyczące pobytu gwiazdy w szpitalu postawiły więc pod znakiem zapytania jej udział w nowym programie pod tytułem „Eks-tra zmiana”. Młynarska wraca już jednak do dobrej formy i nie zamierza się poddać w starciu z chorobą.

Format proponowany przez stację TVN Style, który poprowadzi gwiazda, będzie się skupiał wokół odmieniania życia osób po rozwodzie lub bolesnym rozstaniu. Dziennikarka wraz z ekspertami z różnych dziedzin postara się sprawić, aby uczestnicy szybciej zaleczyli złamane serca.

O czym będzie program „Eks-tra zmiana” w TVN Style?

– Co trzecie małżeństwo w Polsce, niestety, rozwodzi się. Taka jest nieubłagana statystyka. Jedni powiedzą, że to straszne, a ja pomyślę: jest szansa na to, że może być lepiej. Wiem to z własnego doświadczenia – powiedziała Młynarska w rozmowie z mediami.

– Chcę pomóc uporać się ze wszystkimi złymi myślami po „eks”, a zwłaszcza z wizjami, że życie jest już beznadziejne i skończone. Możemy to zmienić – dodała także gwiazda, ujawniając główny cel programu, który wkrótce poprowadzi.

ZOBACZ TAKŻE: Szokująca przeszłość Jaworowicz! Nikt się po niej tego nie spodziewał

ZOBACZ TAKŻE: Fani przecierają oczy ze zdumienia! Michał Szpak w krótkich włosach

ZOBACZ TAKŻE: Kryzys Joanny Brodzik. Wszystko się wali, gwiazda załamana

ZOBACZ TAKŻE: Psiak przeżył piekło! Posklejana brudem i odchodami sierść ważyła 2 kg

Agata Młynarska
Fot. Flickr
Fot. YouTube/Plejada
Agata Młynarska
Fot. Instagram/Agata Młynarska

Lubisz Agatę Młynarską?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Oni nie wytrzymali ze sobą długo... [ZDJĘCIA]


Nie uwierzysz, jak wiele razy te gwiazdy brały ślub!

Zobacz również