Żałoba w TVN. Dramatyczne informacje. "Mój mąż nie żyje"

Żałoba w TVN. Dramatyczne informacje. "Mój mąż nie żyje"

W Dzień Dobry TVN poruszono temat, który chwycił za gardło wszystkich widzów telewizji śniadaniowej. Dramatyczne informacje przyniosły naprawdę żałobą atmosferę na antenę. Kobieta poinformowała o śmierci swojego męża, ppolskiego bohatera wojennego.

W Dzień Dobry TVN promuje się raczej tematy, które pomagają ludziom radośnie wkroczyć w nowy dzień. Tym razem jednak podjęto wątek, który sprawił, że widzom co najwyżej łzy napłynęły do oczu. Kiedy Dorota Wellman i Marcin Prokop zapowiedzieli, co za chwilę zostanie wyemitowane, widzowie już spodziewali się, że będą to bardzo wzruszające minuty. Materiał opowiedział historie wdowy po żołnierzu, który wyjechał do Afganistanu na służbę i tam zginął.

TVN nie unika trudnych tematów

Żona żołnierza opowiedziała o nowej rzeczywistości z jaką zetknęła się po śmierci małżonka. Kobieta podkreśliła, że z chwilą jego śmierci właściwie skończyło się jej życie towarzyskie. Teraz skupia się głównie na odwiedzaniu grobu ukochanego i dbaniu o to miejsce pamięci. Wdowa po żołnierzu swoją wypowiedzią chciała również nakłonić ludzi do tego, żeby pamiętali o stacjonujących w Afganistanie mundurowych, o tym, że takie wyjazdy są bardzo niebezpiecznie i może im się przytrafić najgorsze, tak jak to się stało w przypadku jej męża. Wyraziła również nadzieję na to, że odnajdzie jeszcze kiedyś osobiste szczęście. Uśmiechnięci zazwyczaj Dorota Wellman i Marcin Prokop po wyemitowanym materiale widzów powitali poważni i zadumani. Sami zaapelowali o to, by ludzie pamiętali o stacjonujących w Afganistanie żołnierzach i ich rodzinach. Ciekawe, ze TVN zdecydował się na taki materiał w telewizji śniadaniowej podczas, gdy jest to jedno z ostatnich wydań programu przed wakacjami. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Na jaw właśnie wyszły szokujące informacje. Kampania Jakiego pogrzebana
  2. PiS pozbawił opozycję podstawowego prawa! „To upodlenie i dyktatura”
  3. Trzęsienie ziemi w Polsacie! Legendarni i uwielbiani dziennikarze ODCHODZĄ
  4. To zmienia wszystko! Po 10 latach ujawniono dokument o Lechu Kaczyńskim
  5. Posłowie OSTRO o firmie Amazon. To dotyczy zwykłych ludzi
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News