Biuro prasowe TVN przekazało porażającą wiadomość. Wśród uczestników popularnego programu wykryto pedofila

Biuro prasowe TVN przekazało porażającą wiadomość. Wśród uczestników popularnego programu wykryto pedofila Źródło: kadr programu "Usterka"

Biuro prasowe TVN przekazuje wstrząsające informacje w sprawie wydarzeń, do których doszło na łamach popularnego programu. Jak możemy się dowiedzieć, wśród aktorów wykryto pedofila.

Wiadomości TVN mrożą krew w żyłach. Jak podaje biuro prasowe stacji, w znanym programie doszło do niespodziewanych wydarzeń, a po okropnym odkryciu sytuacja wymagała interwencji służb. Sprawa jest naprawdę bardzo poważna. 

Biuro prasowe TVN przekazało informacje o wykryciu pedofila 

Jak przekazuje "Super Express" w oparciu o doniesienia TVN-u, na łamach programu "Usterka", doszło do potwornego odkrycia. W ostatnio emitowanym odcinku wystąpiły gościnie Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z programu "Gogglebox", które miały za zadanie oceniać nianie wśród warszawskich kandydatek i kandydatów.

Zachowanie pierwszego mężczyzny, który postanowił starać się o rolę niani, wzbudziło wśród pań wielkie emocje i przede wszystkim, wydało im się dość podejrzane. Widząc, że jego poczynania względem dziecka nie należą do stosownych, celebrytki postanowiły wezwać policję, która zakuła go w kajdanki i odwiozła na komisariat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Głos w tej sprawie zabrało biuro prasowe TVN-u, które postanowiło oficjalnie przekazać, jaki los czeka teraz mężczyznę, który wstępnie został oskarżony o pedofilię. 

- Wyrok w tej sprawie nie zapadł, jednak prawdą jest, że na skutek niepokojącego zachowania produkcja programu wezwała na plan policję. Dotarła do nas informacja, że prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie dopuszczenia się przez ustaloną osobę wobec małoletniego innej czynności seksualnej, tj. czynu z art. 200 § 1 kk. - przekazano. 

Dzisiaj grzeje: 1. Powiedziała babci, że zdradził ją chłopak. Staruszka kazała jej zrobić najdziwniejszą rzecz na świecie. To wystarczyło
2. Jacek Rozenek przeszedł drugi udar. Lekarze nie mieli dla niego dobrych wieści

Wbrew wszelkim domysłom widzów, sytuacja nie została wyreżyserowana, a wszelkie wydarzenia, choć nieprzewidziane, niestety wydarzyły się naprawdę. Zapewne niebawem pojawią się kolejne informacje w tej sprawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masowo wycofują popularny bulion ze sprzedaży. Kawałki SZKŁA wykryte w daniu
  2. Wlał do ucha kilka kropel wody utlenionej. Rano nikt nie mógł uwierzyć, co się z nim stało
  3. Została mamą pierwszych na świecie siedmioraczków. Po 20 latach nie tylko dzieci się zmieniły, ale i ona
  4. Para uprawiała miłość podczas skoku ze spadochronem. Ale jak wylądowali wcale nie było im już do śmiechu
  5. To nagranie pokazuje, dlaczego kierowcy muszą bardzo uważać na stacji benzynowej. Są w poważnym niebezpieczeństwie

Źródło: super express

Następny artykuł