42-letni gwiazdor TVN ma wyjątkową więź z Agnieszką W.-Starak. Ku pokrzepieniu serca zamieścił niezwykłe słowa

42-letni gwiazdor TVN ma wyjątkową więź z Agnieszką W.-Starak. Ku pokrzepieniu serca zamieścił niezwykłe słowa Źródło: Instagram/aga_wozniak_starak

Gwiazdor TVN był bardzo blisko Agnieszki Woźniak-Starak. Dzięki współpracy w stacji TVN wywiązała się miedzy nimi przyjaźń. Teraz prezenter zdecydował się wesprzeć publicznie swoją bliska przyjaciółkę.

Prowadzący w TVN niejednokrotnie współpracował z Agnieszką Szulim (później Woźniak-Starak). Teraz jego dobra koleżanka przeżywa ciężkie chwile po tragicznej śmierci ukochanego męża Piotra. Gwiazdor postanowił wesprzeć swoją przyjaciółkę pokrzepiającymi słowami.

Gwiazda TVN przesyła wyrazy wsparcia do Agnieszki Woźniak-Starak

Bartek Jędrzejak miał okazję współpracować w TVN z Agnieszką Woźniak-Starak w trakcie powrotu popularnego reality show "Big Brother". Razem z koleżanką ze studia pełnił funkcję prowadzącego program, a wspierał ich Filipa Chajzera. To właśnie na planie realizacyjnym programu, poznali się w garderobie i wywiązała się między nimi przyjaźń. Teraz Jędrzejak zamieścił wpis na Instagramie, która ma wesprzeć jego koleżankę.

- Aga, wtedy Ty jak siostra dałaś energię i ramię. Dzisiaj jak brat chcę, żebyś wiedziała, że przekazuję energię i siłę. Rodzina, bliscy, spokój i czas.... Bardzo mi smutno i mocno wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech. Jestem z Tobą. Bartek - napisał, zamieszczając wspólne zdjęcie ze ścianki z Agnieszką Woźniak-Starak.

Internauci są wzruszeni słowami przyjaciela z planu Agnieszki Woźniak-Starak

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie kryli zachwytu wpisem Bartka Jędrzejaka na Instagramie. Poruszył ich troskliwością i okazaniem wsparcia koleżance z pracy, która przeżywa ciężkie chwile. Użytkownicy portalu dołączyli się do wiadomości prezentera, przesyłając również własne wiadomości, które miałyby pokrzepić pogrążoną w żałobie Agnieszkę Woźniak-Starak.

Dzisiaj grzeje: 1. Chcieli się schronić przed deszczem, chwilę potem cała czwórka nie żyła. Nie mieli szans na ucieczkę
2. Sposób płatności w sklepach niedługo bardzo się zmieni, wiele osób może się bardzo zdziwić

- Dużo siły i spokoju! Kiedyś wszyscy się tam spotkamy - napisała użytkowniczka.

- Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Bardzo przykre to, co spotkało Panią Agnieszkę - skomentowała internautka.

- Właśnie takie chwile pokazują, kto jest najlepszym przyjacielem. Wyrazy współczucia dla Agnieszki - stwierdził użytkownik.

  1. Rodzina Królewska w żałobie. Nie żyje siostra królowej. Poddani do dziś ją opłakują
  2. Mąż pracujący za granicą napisał żonie, że nie wyśle jej pieniędzy. Jej odpowiedź zwaliła go z nóg, chciał wracać do Polski
  3. Pierwszy cios rozciął czoło, drugi rozorał płuco. Potem Marcin zostawił konającego brata
  4. Syn Wiśniewskiego powiedział kilka słów o dziecku Dominiki Tajner. Jej odpowiedź jest wzruszająca
  5. Nagle pies zrozumiał, że umiera i zaczyna płakać. Właściciele poznali okropną przyczynę śmierci

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu