TVN poinformował o tragicznej śmierci. Aniołek miał tylko 3 lata

TVN poinformował o tragicznej śmierci. Aniołek miał tylko 3 lata Źródło: fot. pixabay.com/kpereira52291

TVN podał właśnie informacje o dramatycznej śmierci zaledwie 3-letniego dziecka. Policja została poinformowana o tej tragedii przez lekarzy, którzy zostali wezwani do już martwego dziecka.

TVN przedstawił tragiczną historię 3-letniego chłopca z Wrocławia, który został w okrutny sposób zamordowany. Funkcjonariusze policji, którzy teraz zajmują się całą sprawą, zostali wezwani przez lekarza pogotowia ratunkowego, którzy przyjechał do jednego z mieszkań we wrocławskim centrum. Niestety kiedy ratownicy przybyli już na miejsce było za późno, aby dziecku udzielić jakiejkolwiek pomocy, ale ich uwagę przykuły obrażenia, jakie chłopiec miał na swoim ciele.

Lekarz, widząc rany chłopca, które sugerowały to, że znęcano się nad nim, nie czekał na wyjaśnienia ze strony rodziców dziecka. O wszystkim została poinformowana policja, która niedługo później przybyła na miejsce zgłoszenia i zatrzymała zarówno ojca, jak i matkę chłopca.

TVN przekazał informację o tragedii 3-letniego chłopca z Wrocławia

Zgon malca został stwierdzony jeszcze w mieszkaniu, do którego przybył lekarz wraz z ratownikami. Ciężko powiedzieć, co chcieli uzyskać rodzice 3-latka, którzy wezwali pomoc. Możliwe, że liczyli na to, że malca da się jeszcze uratować, ale tak czy inaczej, ta sprawa nie skończyłaby się na ich bezkarności.

 - Policja otrzymała powiadomienie z pogotowia o śmierci 3-letniego dziecka w mieszkaniu w śródmieściu we Włocławku. Do sprawy zatrzymano matkę i konkubenta matki chłopca. O sprawie policja została zawiadomiona przez lekarzy, gdyż dziecko miało obrażenia świadczące o tym, że mogło zostać pobite - mówiła podinsp. Monika Chlebicz z kujawsko-pomorskiej policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeszcze tego samego dnia ojciec 3-latka został zatrzymany do złożenia wyjaśnień, a także usłyszał wstępne zarzuty. Chodzi dokładniej o zarzut znęcania się nad dzieckiem oraz spowodowania u niego ciężkiego uszczerbku na zdrowiu skutkującego śmiercią, za który 23-latek może zostać skazany na karę nawet dożywocia.

 - W uzgodnieniu z prokuratorem policjanci wstępnie przedstawili zarzuty mężczyźnie. Dotyczą one znęcania się nad dzieckiem oraz spowodowania u niego ciężkiego uszczerbku na zdrowiu skutkującego śmiercią - dodaje Chlebicz.

Co więcej, zarzuty usłyszy również 28-letnia matka chłopca, której grozi do 10 lat pozbawienia wolności za znęcanie się nad swoim synem ze szczególnym okrucieństwem. Dodatkowo prokuratura złożyła wniosek o tymczasowe aresztowanie rodziców 3-latka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Błaszczyk ujawniła, jakie były OSTATNIE słowa jej córki zanim zapadła w śpiączkę. Będziecie płakać
  2. Nie żyje 38-letnia aktorka. Zmarła po przedawkowaniu narkotyków
  3. Julia Wieniawa pokazała się w nowej fryzurze. To uczesanie to absolutny hit tego lata
  4. Tak Agnieszka Chylińska wyglądała z ciążowym brzuszkiem. Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność
  5. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg, prawdziwa makabra
  6. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  7. Izabela Marcinkiewicz: dlaczego mam dodatkowo cierpieć? W TVP obrażali ją na wizji

źródło: TVN 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News