Fatalna wiadomość dla widzów TVN. Wyczekiwane show nie wróci na antenę

Fatalna wiadomość dla widzów TVN. Wyczekiwane show nie wróci na antenę Źródło: youtube.com TVN Talent Show

Widzowie stacji TVN mogą poczuć się dość rozczarowani, kiedy dowiedzą się o ramówkowych planach na jesień tego roku. Niestety, w programie telewizyjnym już nie uświadczymy stałej dotąd pozycji, która przez 12 lata cieszyła oko oglądających. Zmiany wyjdą stacji na dobre?

TVN postanowił o pożegnaniu się z jednym popularnym show. Dobra wiadomość jest taka, że na jego miejsce wejdzie inna produkcja, która okiem wielu zapowiada się niezwykle ciekawie. Na pewno nie jest to zwykły format.

Nie zobaczymy już słynnej pary na ekranach telewizorów

Fani TVN oraz wszelkich show wyprodukowanych przez stację na pewno z niecierpliwością oczekiwali soczystych informacji o jesiennej ramówce. Niestety, okazuje się, że zrezygnowano z programu, którego pierwszy odcinek wyemitowano w 2008 roku. Chodzi oczywiście o "Mam talent". Jesienią nie zobaczymy kolejnych zmagań utalentowanych ludzi, nie pośmiejemy się z Agustinem Egurrolą i Agnieszką Chylińską, nie wzruszymy z Małgorzatą Foremniak, a co najważniejsze, zabraknie kultowej pary prowadzących.

Marcin Prokop oraz Szymon Hołownia uchodzili za najlepszy duet prowadzących od lat, jeśli chodzi o programy talent show. Nie będą nas już rozśmieszać i dodawać otuchy uczestnikom. TVN zrezygnował z "Mam talent" po tym, kiedy Szymon Hołownia postanowił wycofać się z pracy w telewizji na rzecz startu w kampanii prezydenckiej. Do tej pory uważano, że znajdzie się ktoś na jego miejsce, jednak m.in. obawiano się, że nowa osoba może nie spodobać się widzom tęskniącym za niezmienionym składem. W związku z tym została podjęta decyzja o powstaniu nowego show, a prowadzącym zostanie nie kto inny jak Marcin Prokop.

TVN postawił na nieco inny format show. Spodoba się widzom?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarze "Plejady" dowiedzieli się, że TVN szykuje na jesień show "Lego Masters". To format, który osiągnął spory sukces w Wielkiej Brytanii, USA, Australii i Belgii. Program będzie polegał na tym, że zaproszone do studia pary uczestników będą musiały stworzyć budowle z klocków. Oczywiście będą musieli wykonać zadania na czas, związane z określonym tematem przewodnim, który wylosują lub który zada im prowadzący. Na tym nie koniec - prace uczestników będzie oceniać jury.

Dzisiaj grzeje: 1. Już od jutra w życie wchodzi nowy przepis. Tysiące Polaków niespodziewanie dostanie kartę
2. Chciała nauczyć go pływać. Matka wrzuciła 8-miesięcznego synka do wody

Jeszcze nie wiadomo, kto zasiądzie w jury. W mediach nie pojawiły się też żadne sugestie w tej kwestii. Wiadomo już, że o pierwsze miejsce będą walczyć trzy pary, które dostaną się do finału z poprzednich odcinków metodą eliminacji. Główną nagrodą jest 100 tysięcy złotych i przyznanie tytułu Mistrza Lego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miarka się przebrała, Magda Gessler nie powstrzymała wściekłości. Poszło o jej wygląd, padły mocne słowa
  2. Zbigniew Boniek podgrzał atmosferę po wyborach. Prezes PZPN zakpił z milionów wyborców
  3. Niebywałe, co zrobił Kononowicz. Doszło do starcia z dziennikarzem TVP, konieczna interwencja policji
  4. Pokazała paragon za filet, frytki, surówkę i napój. Suma zwala z nóg
  5. GUS podał zatrważające dane. Wzrost cen w czerwcu przyprawia o zawrót głowy
  6. Andrzej Duda złożył obietnicę. Chce dać Polakom ogromne pieniądze, znamy kwotę

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News