Niesamowite informacje TVN! Największe polskie banki muszą oddać fortunę zwykłym Polakom, mamy listę

Niesamowite informacje TVN! Największe polskie banki muszą oddać fortunę zwykłym Polakom, mamy listę Źródło: .

TVN informuje swoich widzów, że już niebawem wielu Polaków będzie mogło ubiegać się o zwrot pieniędzy. Ma to związek z działalnością największych banków. Już wkrótce oddadzą one mieszkańcom naszego kraju fortunę.

TVN postanowił przekazać Polakom bardzo ważne wiadomości, na których z pewnością skorzysta wielu z nas. Dowiedzieliśmy się o najnowszej decyzji, która sprawia, że największe banki funkcjonujące w naszym kraju będą musiały oddać pieniądze. Mogą one trafić do milionów klientów, w związku z czym warto dowiedzieć się, czy przysługuje nam zwrot funduszy.

Okazuje się, że sytuacja dotyczy klientów, którzy mieli konta w bankach w określonym czasie. Jeżeli do dziś współpracują oni z wymienionymi bankami, mogą liczyć na zwrot pieniędzy, które im się należą. Wszystko jest związane z zachowaniem, które zostało uznane za niezgodne z obowiązującym prawem. Wszystko dotyczy sposobów promocji, które nazwano nieprawidłowymi.

TVN informuje Polaków o zwrotach pieniędzy

TVN przekazuje informacje, które z pewnością ucieszą wiele osób. Klienci banku BNP Paribas mogą domagać się zwrotu pieniędzy w związku z zachowaniem firmy, która informowała o zmianach w ofercie wyłącznie za sprawą nośników elektronicznych. Uznano, że należało również używać stosownych środków korespondencji tradycyjnej, między innymi listów.

Jak czytamy w oświadczeniu UOKiK, bank jest zobowiązany "do dokonania indywidualnego rozliczenia opłat i prowizji za okres od dnia ich wprowadzenia w Taryfie Prowizji i Opłat Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu dla klientów od dnia 1 stycznia 2014 do dnia zawarcia aneksu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVN przedstawia ważne informacje

Niedawno podobny problem mieli klienci mBanku, którzy również mieli być informowani o swoich ofertach w niestosowny sposób, czyli wyłącznie za pomocą korespondencji elektronicznej. Wymieniona firma również będzie musiała w najbliższym czasie zmierzyć się z karą. Poza zwrotami, klienci mogą ubiegać się o darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Z wszystkimi formami wynagrodzenia możemy zapoznać się w danym banku podczas rozmowy z konsultantem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana aktorka w ZAAWANSOWANEJ ciąży! Ukrywała to przed wszystkimi aż do ostatnich dni. Fani byli w szoku, jak zobaczyli jej OGROMNY brzuch!
  2. Bracia Golec znów ZACHWYCILI! To, co zrobili dla swojej mamy przekroczyło wszelkie granice synowskiej miłości! Będziecie płakać!
  3. Dopiero teraz wiadomo, kim była naprawdę. Mroczne sekrety księżnej Diany ujrzały światło dzienne
  4. Rodzinny koszmar Roberta Janowskiego. Jego żona ujawnia, jak oszalała z miłości kobieta rujnuje im życie
  5. Burza po debiucie Barbary Kurdej-Szatan w Polsacie. Wściekli widzowie wylali na nią wiadro pomyj
  6. Potworny lincz na Dominikę Gwit. Dobrali się także do jej męża, twierdzą, że jest "feedersem"

Źródło: TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News