Fani zamarli z niedowierzania. Gwiazda TVN i "Projekt Lady" drastycznie rozstała się z córką, oddała własne dziecko

Fani zamarli z niedowierzania. Gwiazda TVN i "Projekt Lady" drastycznie rozstała się z córką, oddała własne dziecko Źródło: Instagram/Karolina Plachimowicz

Program TVN "Projekt Lady" swojego czasu był niezwykle popularny i wylansował kilka celebrytek. Ostatnio fani jednej z uczestniczek zamarli w związku z niewiarygodnymi faktami z jej życia prywatnego, które dopiero teraz wyszły na jaw. Jak się okazuje, gwiazda zdecydowała się oddać własne dziecko.

TVN wylansował za pośrednictwem swojego hitu "Projekt Lady" wiele celebrytek, które szczególnie obserwowane są w mediach społecznościowych. Jedna z uczestniczek tego show podzieliła się informacjami ze swojego życia rodzinnego, które zaskoczyły fanów. Chodzi o jej dziecko. 

Gwiazda TVN wyjawia prawdę 

Hit TVN "Projekt Lady" był bardzo chętnie oglądanym programem przez polskich widzów. W drugiej edycji show na ekranach  pojawiła się Karolina Plachimowicz, która swoją żywiołową osobowością natychmiast zaskarbiła sobie sympatię fanów produkcji. 

Dziewczyna zajęła zaledwie 4. miejsce, ale swoim uczestnictwem w programie zyskała ogromną popularność. Fani zamarli z niedowierzania, gdy na jaw wyszła prawda dotycząca jej życia prywatnego, Okazuje się, że 27-latka ma dziecko. Córeczka nie znajduje się jednak pod opieką celebrytki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Celebrytka nie sprawuje opieki nad swoją córką 

W mediach społecznościowych Plachimowicz pojawiło się zdjęcie małej blondyneczki. Fani nie mieli pojęcia, że jest to fotografia córki uczestniczki "Projektu Lady". Nigdy wcześniej nie mówiła o tym publicznie. Trzymała ten fakt w tajemnicy. Gdy internauci podjęli ten temat w sieci, gwiazda zdecydowała się wyjaśnić całą sytuację. Jak się okazuje, dziewczynka została przez nią oddana, mieszka obecnie ze swoim ojcem. 

- Kochani z powodu tego, że się interesujecie bardzo, to tak, moje dziecko oficjalnie mieszka teraz u Taty. Nie jest to żadna decyzja podjęta przez sąd, tylko decyzja, którą podjęłam ja. Wiem, że przy nim będzie mu lepiej i z racji tego, została tak drastyczna decyzja przeze mnie podjęta. Możecie mnie osądzać, ale podjęłam najlepszą decyzję dla mojej córki. Muszę myśleć o przyszłości dziecka - napisała Karolina Plachimowicz. 

Dzisiaj grzeje: 1.  Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Wiele osób może uważać, że takie rozwiązanie jest dość kontrowersyjne ze względu na to, że w polskiej kulturze to zwykle matka wiązana była z opieką nad dzieckiem. Jednak jak widać w tym przypadku podjęta została inna decyzja. 

Źródło: Instagram/Karolina Plachimowicz

Najlepsze newsy dnia:

  1. Twój telefon PADNIE w kilka godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać
  4. Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem przy grobie zobaczyła rozdzierające serce sceny
  5. Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News