TVN i afera Top Model
Facebook/Top Model TVN
- 28 Listopada 2019

Afera po finale "Top Model 8". Zauważyli na wizji podejrzany obrót spraw

TVN w miniony poniedziałek wyemitował finał popularnego programu tej stacji "Top Model". Zwycięzcą 8. edycji został chorujący na zespół Tourette'a Dawid Woskanian. Fani show zauważyli jednak pewną nieścisłość w głosowaniu publiczności i niemalże natychmiast w internecie wybuchła afera. Obserwatorzy stwierdzili, że końcowe wyniki są podejrzane.

"Top Model" to uwielbiany przez widzów program stacji TVN. Ostatni finał tego programu wzbudził jednak wiele skrajnych emocji wśród jego fanów. Chociaż zwycięzcą show został Dawid Woskanian, to znaczna większość widzów stawiała na najwyższym stopniu podium Olgę Kleczkowską. Pojawiły się komentarze, że wszystko zostało ustawione. TVN postanowił odnieść się do tej kontrowersyjnej sprawy.

Widzowie TVN są rozgoryczeni

Fani programu "Top Model" nie kryją rozgoryczenia. Chociaż Dawid Woskanian mimo choroby bardzo dobrze radził sobie podczas sesji zdjęciowych i na wybiegu, to jednak zdecydowana większość widzów polubiła jego konkurentkę, Olgę Kleczkowską. Zdaniem internautów, to właśnie 18-latka powinna wygrać finał "Top Model".

Maryla Rodowicz i Daniel OlbrychskiDaniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdyCzytaj dalej

Widzowie dostrzegli pewną nieścisłość

Podczas finału programu co jakiś czas pojawiały się cząstkowe wyniki głosów widzów. Tuż przed zamknięciem linii sms, Olga Kleczkowska była na prowadzeniu i pokonywała ostatecznego zwycięzcę 8. edycji "Top Model". Co więcej dziewczyna otrzymała najwyższe noty od jurorów, co sprawiło, że była pewną faworytką do wygranej. Ostatecznie tak się nie stało przez co publiczność stwierdziła, że całe show jest ustawione przez produkcję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

CebulaNigdy nie wyrzucaj łupin po cebuli i skórek po ogórkach. Są nadzwyczaj cenneCzytaj dalej

- To jest ustawka, 10 min przed końcem programu Olga miała 20% głosów więcej niż Dawid - zauważył jeden z internautów.

- Nie uwierzę, że Dawid miał więcej niż Olga za głosy widzów - dodał kolejny obserwujący.

- Szkoda tylko, że nie wygrywa osoba z oczywistym potencjałem na zrobienie realnej kariery. Niestety Dawid jej nie zrobi, co już pokazał odcinek w Stambule i obawy projektantów o to, że chłopak może źle wypaść na pokazie przez chorobę. Znowu odbył się żałosny "festiwal litości" - podsumowała następna osoba.

Dzisiaj grzeje:

1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

TVN postanowił odnieść się do sprawy i opublikował sposób liczenia głosów. Mimo tego widzowie w dalszym ciągu nie mogą uwierzyć, że Olga Kleczkowska zdobyła mniej SMS-ów niż jej konkurent.

- Podsumowanie finałowej punktacji: w głosowaniu jury Olga zdobyła najwięcej punktów. Dawid dostał największe wsparcie od widzów w głosowaniu SMS i online. Stąd remis. A w tym przypadku (według regulaminu) zwycięża osoba, która dostała najwięcej Waszych głosów. I wszystko jasne - brzmi komunikat produkcji programu "Top Model".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Atak zimy w Polsce pewny. Europejskie Centrum ostrzega przed anomaliami, doniesienia nie wyglądają dobrze
  2. Mąż zostawił ją po 37 latach, poprosiła go o tylko jedną, niewinną rzecz. Nie mógł przewidzieć, że to plan paskudnej zemsty
  3. Kwoty wpływające na konto Sochy zwalają z nóg. Ujawnili źródła dochodu gwiazdy
  4. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  5. ZUS masowo rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, będziesz mieć OGROMNE problemy

Mężczyzna adoptował niedźwiedzia.Mężczyzna znalazł w górach 2 malutkie dziwaczne żyjątka. Ludzie, widząc, co z nich wyrosło są przerażeniCzytaj dalej

źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News