Brawo! Znana gwiazda TVN zaskoczyła wszystkich: Moja córka jest lesbijką

Brawo! Znana gwiazda TVN zaskoczyła wszystkich: Moja córka jest lesbijką Źródło: Screen/TVN/Master Chef

Gwiazda TVN wyznała w wywiadzie prawdę - jej córka jest lesbijką. Zaskakująca informacja zaimponowała przede wszystkim środowiskom mniejszości seksualnych. Gwiazda w wywiadzie zdradziła także, co boli ją w polskich rodzicach.

TVN szczyci się produkcjami tj. "Big Brother", "Agent-Gwiazdy" czy "Top Model". Gwiazda jednego ze wspomnianych show wyznała, że jej córka jest lesbijką, co jest sporym zaskoczeniem. Przy okazji wywiadu zaprezentowała także swoje stanowisko w sprawie mniejszości seksualnych.

Gwiazda TVN o orientacji swojej córki: "Jest lesbijką"

Monika Goździalska, znana z porgramów "Big Brother" i "Masterchef",  opowiedziała w rozmowie z "Wirtualną Polską" o swojej córce, która od najmłodszych lat jest osobą homoseksualną.

 - Moja córka, kiedy miała 15 lat powiedziała mi, że podobają jej się kobiety. Początkowo myślałam, że jej przejdzie. Ona się nie zmieniała i dla mnie stało się to normalnością - powiedziała.

Gwiazda TVN nie rozumie, dlaczego rodzice w Polsce zachowują się w tak  karygodny sposób, niejednokrotnie odtrącając swoje pociechy tylko dlatego, że te informują rodziców o swojej odmiennej od większości orientacji.

 Monika Goździalska przypomina też, że homoseksualizm nie jest chorobą. Odkąd dowiedziała się o orientacji swojej córki, nieustannie wspiera ją i pomaga.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Moja córka zapytała, czy jej pomogę. Rodzice wstydzą się swoich dzieci. Nie rozumiem tego. Nie godzę się na to, żeby ludziom takim jak moja córka, która jest mądrą i dobrą dziewczyną, wmawiano, że są chore. To nie jest choroba - wyznała w rozmowie z dziennikarzami "Wirtualnej Polski".

  1. Nie żyje słynna sportsmenka. Zmarła po długiej chorobie, na którą umierają MILIONY Polek. Osierociła 9-letnią córkę
  2. Gwiazda ''Wojny domowej'' miała męża TYRANA. Córka zostawiła ją w ciężkiej chorobie, zmarła w samotności
  3. Mąż Natalii Siwiec nagrał 16-letnią córkę Przybylskiej i wrzucił do sieci. Rozbrajające, tak Oliwia została nianią
  4. Nikt nie wiedział, dlaczego jej 3-miesięczna córka zmarła. Taki sam los spotkał też jej synka
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. Dzisiaj rozpęta się pogodowy obłęd. Polsat przekazał ostrzeżenie IMGW dla niemal całego kraju
  7. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie

Źródło: Wprost

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu