Widzowie są oburzeni na TVN, niektórzy im nigdy nie wybaczą. Ujawniono, kto może zastąpić Hołownię w "Mam Talent"; wielu mówi wprost o żenadzie

Widzowie są oburzeni na TVN, niektórzy im nigdy nie wybaczą. Ujawniono, kto może zastąpić Hołownię w "Mam Talent"; wielu mówi wprost o żenadzie Źródło: youtube

TVN ma przed sobą nie lada zadanie. Już niedługo przyjdzie się nam powitać z nowym prowadzącym rozrywkowego programu "Mam talent". Szymona Hołownię, który zrezygnował z udziału w show będzie niezwykle trudno zastąpić, jednak pomysł na który wpadli producenci, jest wprost nazywany przez wielu internautów żenadą. Widzowie już dawno nie byli aż tak oburzeni.

TVN, dopasowując do siebie Marcina Prokopa i Szymona Hołownię, stworzyło jeden z najciekawszych duetów, jakie możemy oglądać w polskiej telewizji. "Mam talent" za sprawą tej pary stało się o wiele ciekawszym programem, żarty i docinki prezenterów cieszyły się wielką popularnością. Niestety w związku z decyzją Szymona Hołowni, stacja TVN stanęła przed trudnym zdaniem, by znaleźć kogoś do duetu z Prokopem. 

TVN szuka zastępstwa dla Szymona Hołowni w programie "Mam talent"

Szymon Hołownia wraz z decyzją o wystartowaniu w nadchodzących wyborach prezydenckich postanowił zakończyć współpracę z programem "Mam talent" emitowanym w telewizji TVN. Hołownia, będąc jednym z prezenterów, zyskał niebywałą popularność. Niestety plany na przyszłość, które wprowadził w życie nie pozwalają mu na uczestnictwo w hicie TVN. 

Stacja na wiadomość o decyzji Szymona Hołowni musi reagować natychmiast. Niebawem rozpoczną się przygotowania do kolejnej odsłony "Mam talent", a brakuje prowadzącego. TVN zaczęło już rozmowy na temat zastępstwa dla Szymona Hołowni. Okazuje się, że na jego miejsce miałby trafić najbardziej znienawidzony przez widów prezenter. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Stacja TVN wybiera najgorszą z możliwych opcji 

Fani stacji TVN, a także programu "Mam talent" nie mogą uwierzyć w najnowsze doniesienia. Zgodnie z nimi w duecie z Marcinem Prokopem miałby się pojawić nikt inny jak Filip Chajzer. 

Decyzja stacji TVN wydaje się nie do końca przemyślana, nie tak dawno bowiem pojawiła się petycja internautów, którzy chcieli oficjalnego usunięcia Filipa Chajzera z telewizji. Petycja nie przeszła, a "czarna owca TVN" wciąż nie ma swojego programu, więc stacja postanowiła wcisnąć go do najchętniej oglądanego talent show. 

Dzisiaj grzeje: 1. Robiła zdjęcie, gdy doszło do tragedii. Turystka straciła życie, wszystko się nagrało
2. Setki tysięcy rodaków w żałobie. Odszedł wielki Polak zasłużony dla ojczyzny, media przekazały potwierdzoną wiadomość o śmierci Jana Maruszewskiego

W sieci już pojawiły się komentarze widzów, którzy twierdzą, że wybór Filipa Chajzera to najgorsza z możliwych opcji. Widzowie nie mają ochoty oglądać go w swoim ulubionym show i mają nadzieję, że stacja TVN nie wprowadzi tego pomysłu w życie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Na stacji benzynowej podszedł do niego pies. Kiedy przeczytał napis na jego obroży, zaniemówił
  4. Jackowski miał wizję o koronawirusie. Łzy pojawiły się w jego oczach, wydarzy się coś jeszcze gorszego
  5. Serialowy Boczek wypowiedział do Grabowskiego prorocze słowa. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że wszystko się spełni

źródło: pudelek 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News