TVN podjął zaskakującą decyzję. Ciężko uwierzyć, pierwszy podobny przypadek na świecie

TVN podjął zaskakującą decyzję. Ciężko uwierzyć, pierwszy podobny przypadek na świecie Źródło: tvnpl YouTube.com

TVN musi zmierzyć się ze sporym wyzwaniem, jednak według najnowszych doniesień udało się rozwiązać zaistniały problem. Z racji epidemii koronawirusa część show stacji nie pojawi się na jesień. Okazuje się jednak, że Edward Miszczak podjął zaskakującą decyzję. To pierwszy taki przypadek na świecie.

TVN, chcąc przekonać do siebie widzów, zdecydował się na podjęcie niesamowitej decyzji. Od wielu lat fani produkcji wnioskowali o takie rozwiązanie, lecz nie było to możliwe ze względów prawnych. Teraz wszystko udało się rozwiązać i Edward Miszczak może z dumą mówić o swoim sukcesie na skalę światową. 

TVN to pierwsza telewizja na świecie, która się na to zdecydowała

TVN zaskoczył widzów i postanowił odpowiedzieć na ich wieloletnie prośby o przywrócenie serialu "BrzydUla". Wcześniej nie było to możliwe z racji wymaganej licencji. Produkcja powstała w oparciu o kolumbijskie „Yo soy Betty, la fea” i pojawiło się w wielu krajach, lecz żaden nie zdecydował się na wyprodukowanie serialu przedstawiającego dalszych losów uwielbianych bohaterów. TVN jako pierwsza telewizja na świecie zdecydowała się zawnioskować o udzielenie takiej licencji i Edward Miszczak z dumą może ogłosić sukces. Telewizja uzyskała oficjalne pozwolenie i prace na planie mogły ruszyć. Możliwe, że TVN zagwarantował sobie kolejny wieloletni hit. To niejedyny sprawdzony format, na jaki zdecydował się postawić dyrektor programowy stacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zobaczymy zarówno znane formaty, jak i zupełnie nowe produkcje

Edward Miszczak przy okazji każdej nowej ramówki pojawia się w mediach i opowiada o tym, dlaczego zdecydował się na takie decyzje. Każda jego wypowiedź i zabieg ma na celu przyciągnięcie przed ekrany jak najwięcej widzów TVN zainteresowanych proponowanymi produkcjami. Już niedługo po raz kolejny możemy spodziewać się, że Edward Miszczak ponownie zasiądzie na kanapie "Dzień Dobry TVN" i opowie o jesiennych nowościach, a tu jak się okazuje pojawią się nie tylko nowe produkcje. TVN sięga po uwielbiane przez Polaków seriale i oprócz "BrzydUli 2" widzowie będą mogli dowiedzieć się co dzieje się u bohaterów "Usta Usta".

Dzisiaj grzeje: 1. Trwa pilna akcja służb. Sytuacja jest coraz gorsza

2. Przyłapali Szumowskiego w intymnej sytuacji. Wiadomo, gdzie zniknął przed mediami


3. Zapadła pila decyzja. Powrót obostrzeń w jednym z regionów Polski

Czy taki zabieg zagwarantuje stacji TVN sukces pod względem oglądalności? 

Sięganie po znane przez Polaków seriale ma zapewne zachęcić ich do sprawdzenia, jak potoczyły się losy uwielbianych postaci. TVN musi przygotować się na trudny czas. Okres epidemii i ograniczenie możliwości powstawania nowych sezonów hitowych produkcji to wyzwanie, przed którym stanęło wiele stacji na całym świecie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesłychane, kolejna radosna nowina u Małgorzaty Rozenek. Gratulacje
  2. Adam Małysz czuje się skrzywdzony przez kibiców. Szczera wypowiedź mistrza
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Nie mieli żadnych szans, wszyscy nie żyją. Służby przekazały druzgocącą wiadomość z polskiej miejscowości
  7. Zatrważające sceny nad Bałtykiem. Pilna ewakuacja 200-kilogramowego mężczyzny
  8. Tragiczna sytuacja Radosława Majdana. Media obiegły zatrważające doniesienia
  9. Żałobnicy nie wierzyli własnym oczom. W trumnie zaczęły się dziać niebywałe rzeczy, wszystko się nagrało

Źródło: Lelum / Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News