Nie żyje wybitny aktor, którego miliony Polaków pokochały za kultowy serial emitowany w TVN i TVP. Smutne informacje

Nie żyje wybitny aktor, którego miliony Polaków pokochały za kultowy serial emitowany w TVN i TVP. Smutne informacje Źródło: pikio.pl

TVN przez lata pokazywał występy legendy telewizji, którą Polacy bardzo szybko pokochali. Przez lata gwiazdor zajmował się zabawianiem oglądających, dzięki czemu znały go miliony osób, nie tylko w naszym kraju. Dziś dowiedzieliśmy się o jego odejściu z tego świata.

TVN przed wieloma laty dał Polakom szansę na poznanie artysty, który błyskawicznie zyskał ogromną popularność dzięki swoim dokonaniom. Gwiazdor świetnie spisywał się w swojej roli, zyskując sympatię widzów nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. Zaczęto uważać go za absolutną legendę światowej telewizji, lecz dziś jednak przyszło nam usłyszeć najsmutniejsze informacje.

Dowiedzieliśmy się, że Max Wright odszedł po wielu latach zmagania się ze straszną chorobą. Wiadomości o jego śmierci błyskawicznie przedostały się do internetu, a tysiące ludzi z całego świata zaczęło opisywać wszystkie swoje wspomnienia związane z działalnością gwiazdora telewizji. Okazało się, że Polacy pomimo upływu lat również doskonale pamiętają godziny, które spędzili przed telewizorem, by oglądać dokonania jednej z legend.

TVN przedstawiło go milionom Polaków

Przed laty na naszych telewizorach dzięki staraniom władz polskich stacji telewizyjnych w stacjach TVP oraz TVN zadebiutował serial "Alf" - jeden z największych hitów lat 90. w naszym kraju. W Stanach Zjednoczonych ukazał się on już w drugiej połowie lat 80., lecz do Polski dotarł znacznie później. Nie przeszkodziło mu to w zdobyciu ogromnej popularności. Miliony nie tylko najmłodszych Polaków regularnie zasiadały przed telewizorami, by śledzić losy Alfa.

Jednym z najbardziej lubianych aktorów występujących w serialu był właśnie Max Wright - aktor wcielający w się w przybranego tatę Alfa. Dzięki swojej grze mężczyzna zdobył ogromną popularność. Amerykanie zaczęli rozpisywać się o jego sukcesie, a on sam nie mógł narzekać na brak propozycji od kolejnych producentów filmowych.

Nie żyje gwiazda serialu emitowanego na TVN

Sielanka nie trwała jednak długo. W połowie lat 90. u Wrighta zdiagnozowano chłoniaka. Po kilku latach leczenia aktor poinformował, że udało mu się wygrać z chorobą. Fani cieszyli się, jednak nie było nam dane więcej oglądać go w telewizji. Wszystko przez jego problem z alkoholem, z którym nie mógł się uporać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć wydawało się, że sytuacja zmierza ku polepszeniu, niestety choroba powróciła ze zdwojoną siłą, a ostatecznie usłyszeliśmy o śmierci aktora. Max Wright miał 75 lat. W najbliższym czasie miał wystąpić w zupełnie nowym sezonie legendarnego serialu, niestety jednak teraz pozostanie już tylko w naszej pamięci. 

(fot. kadr z serialu Alf)

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Bracia Golec unikają TEGO tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po nich nie spodziewał!
  2. Nie żyje Krzysztof. Był synem znanego polskiego artysty. Okoliczności śmierci budzą przerażenie
  3. Taka młoda, a już poprawia sobie urodę. Nastoletnia córka Marty Kaczyńskiej poddaje się zabiegom
  4. Tragiczna śmierć 9-miesięcznej Blanki. Porażające wyznanie sąsiadów na temat matki, która miała pozbawić życia własne dziecko
  5. Kajra nieoczekiwanie zwróciła się do ciężarnej Agnieszki Kaczorowskiej, która urodzi lada dzień. Przestrzegła ją, przed bardzo ważną rzeczą
  6. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją i sprzedawał kolegom

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News