Piotr Woźniak-Starak NIE będzie pochowany na cmentarzu!

Piotr Woźniak-Starak NIE będzie pochowany na cmentarzu! Źródło: .

TVN informuje o okolicznościach pogrzebu tragicznie zmarłego producenta filmowego, Piotra Woźniaka-Staraka. Cała Polska żyła doniesieniami dotyczącymi poszukiwań gwiazdora, który wypadł z motorówki podczas nocnej wycieczki po jeziorze Kisajno. Jak się okazuje, ciało celebryty nie spocznie na cmentarzu.

TVN donosi o kolejnych faktach dotyczących śmierci słynnego producenta filmowego, Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina ofiary ogłosiła plany dotyczące pogrzebu, a także miejsca spoczynku celebryty. Jak się okazuje gwiazdor nie zostanie pochowany na cmentarzu.

TVN informuje o planach rodziny Staraków

TVN poinformował o tym, jak będzie wyglądał pogrzeb zmarłego milionera, Piotra Woźniaka-Staraka, który stracił życie na skutek nieszczęśliwego wypadku motorówki na jeziorze Kisajno, niedaleko Giżycka. Rodzina gwiazdora przedstawiła dzisiaj również plan dotyczący miejsca spoczynku.

Polskie społeczeństwo z ogromnymi emocjami śledziło postępy w poszukiwaniach zaginionego gwiazdora. Wszyscy byli wstrząśnięci, gdy okazało się, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak nie żyje. Teraz Polacy mogą być zaskoczeni faktem, że producent filmowy nie zostanie pochowany na cmentarzu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Miejsce pochówku

Uroczysty pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w czwartek 29 sierpnia o godzinie 19:00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Anny Walentynowicz 1. Po tej żałobnej mszy świętej, prochy celebryty zostaną przewiezione do Fuledy, koło Giżycka. Gwiazdor nie zostanie więc pochowany na cmentarzu, ale na rodzinnej posiadłości Staraków. 

Wybór tej lokalizacji na miejsce spoczynku może szokować wiele osób, bowiem to właśnie tam, na jeziorze Kisajno, doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym gwiazdor stracił życie. Rodzina postanowiła zdecydować się na takie rozwiązanie najprawdopodobniej przez to, że zmarły był silnie związany z tamtymi terenami.

W Fuledzie znajduje się gigantyczna posiadłość rodzinna Staraków, w której to Piotr często spędzał swój wolny czas. Uwielbiał mazurskie klimaty, czuł się dobrze otoczony przez naturę i lubił zapraszać do tego domu swoich przyjaciół. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje aktorka "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" i wielu innych seriali
2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

Rodzina celebryty musiała uzyskać specjalne pozwolenie sanepidu na to, żeby móc przewieźć i złożyć prochy Piotra Woźniaka-Staraka właśnie w tym miejscu. Piękna sceneria idealnie będzie współgrać z artystyczną duszą męża Agnieszki Woźniak-Starak. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tak brzmiały ostatnie słowa Piotra Woźniaka-Staraka. Na jaw wyszły nowe fakty o wypadku, trudno powstrzymać łzy
  2. Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o mężu. Jej słowa łamią serca, dziś obchodziliby 3. rocznicę ślubu
  3. Dziś Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak świętowaliby 3. rocznicę ślubu. "Mówią o nas stare dusze"
  4. Tomasz Sekielski przeszedł operację. Nagranie ze szpitala trafiło do sieci
  5. Mama Patrycji chciała ukryć weselne koperty. Źle to zaplanowała

Źródło: Popularne.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News