Zabawa 2-latki przyprawiła rodziców o palpitację serca. Trzeba było bardzo zaryzykować, żeby jej pomóc

Zabawa 2-latki przyprawiła rodziców o palpitację serca. Trzeba było bardzo zaryzykować, żeby jej pomóc Źródło: screen shot z video / TVN24

TVN poinformował o wydarzeniu, które omal nie skończyło się straszną tragedią. 2-latka bawiąc się w pewnym momencie wpadła na przerażający pomysł. Sytuacja była niezwykle trudna - interweniować musieli strażacy. Rodzice mdleli na sam widok trwającej akcji ratunkowej.

TVN podał do wiadomości informacje o koszmarze, w którym uczestniczyło niewinne dziecko. Kreatywna 2-latka chciała przeżyć przygodę, przez co znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Ciekawskie dziecko przyprawiło rodziców o sporą dawkę stresu - nie wiedzieli, czy ich córce uda się pomóc. Opiekunowie 2-latki byli zmuszeni wezwać służby, które rozpoczęły ryzykowną akcję ratunkową. Szczegóły są wstrząsające.

TVN: 2-latkę ratowało kilka zastępów straży pożarnej

Dramat wydarzył się w Chinach. Rodzice pewnej 2-latki tylko na chwilę spuścili ją z oczu. Kilka minut wystarczyło, aby ich mała córeczka znalazła się w ciężkich tarapatach. Dziecko zaczęło bardzo głośno płakać, co oczywiście natychmiast zwróciło uwagę zaniepokojonych rodziców. Gdy podbiegli do dziewczynki zrozumieli, co się stało. Dziewczynka zaklinowała się w... zabytkowej spluwaczce.

Spluwaczka jest pomnikiem, który postawiono w jednej z chińskich dzielnic. Dzieło ma niewielkiej szerokości otwór - wystarczający, aby wsadzić tam głowę. Dziewczynka chciała prawdopodobnie przecisnąć się przez otwór cała, ale się nie zmieściła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice próbowali wyciągnąć córeczkę z otworu. Bezskutecznie

Rodzice próbowali wyciągnąć swoją córeczkę, która utknęła w dziurze. Niestety, choć jakimś cudem 2-latka włożyła swoją głowę w otwór spluwaczki, to jednak rodzicom nie udało się z powrotem wyciągnąć głowy dziecka. Zmuszeni zostali powiadomić służby, które szybko przyjechały na miejsce.

Strażacy, widząc, co się stało, także próbowali wyciągnąć dziewczynkę. Zrozumieli jednak, że istnieje na to tylko jedna szansa - przecięcie spluwaczki. Problemem była jednak sama dziewczynka, która przez cały czas bardzo się denerwowała. Wierciła się i płakała. W tej sytuacji strażacy bali się, że zrobią dziecku krzywdę.

Cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie - udało im się uratować dziecko. Nożycami rozłupali obręcz i wydostali główkę dziewczynki. Rodzice odetchnęli z ulgą. Z pewnością więcej nie pozwolą dziewczynce bawić się w ten sposób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  2. Cała prawda o mężu Ewy Farnej! Na jaw wyszły jego biznesy, będziecie w szoku, gdy dowiecie się, skąd ma tyle pieniędzy
  3. Zabawa 2-latki przyprawiła rodziców o palpitację serca. Trzeba było bardzo zaryzykować, żeby jej pomóc
  4. Informacje Polsatu zwalają z nóg jak nigdy. Drastyczna zbrodnia na sąsiadce, powód najbardziej błahy jak się tylko da
  5. Edyta Górniak pokazała się topless. Fani twierdzą, że nie potrzeba im niczego więcej (ZDJĘCIA)
  6. Pradawny staropolski sposób na komary zwala z nóg. Przynosi piorunujące efekty
  7. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie może wysłać jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News