TVN - gwiazda
TVN/YouTube
Aneta Wasilewska - 24 Sierpnia 2020

Gwiazdor TVN ma koronawirusa. Miał gorączkę, szybko pojawiły się znacznie gorsze objawy

Gwiazdor TVN jest zakażony koronawirusem. Młody mężczyzna przekazał informacje o swoim stanie zdrowia w mediach społecznościowych. Niestety, nie jest najlepiej.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu TVN otrzymał właśnie wiadomość. Lekarze potwierdzili, że jego test na koronawirusa jest pozytywny. Swoimi przeżyciami podzielił się w sieci.

WiadomościNadchodzi załamanie, już pewne, że dzisiaj. Służby radzą wszystkim się przygotowaćCzytaj dalej

Gwiazdor TVN zakażony koronawirusem

Jak przekazał w mediach społecznościowych Oleh Riaszeńczew, uczestnik programu TVN "Big Brother", już od trzech dni czuł się źle, dostał gorączki. Gwiazdor TVN razem ze swoją dziewczyną postanowili zrobić testy na koronawirusa. Niestety, nie udało im się dostać do żadnej placówki, w końcu para postanowiła zakupić testy na przeciwciała. Gwiazdor TVN otrzymał negatywny wynik, ale nie był przekonany, że rzeczywiście jest zdrowy, jego objawy na to nie wskazywały. W końcu udało mu się dostać do szpitala.

- Dostałem wyniki i wynik jest taki, że wykryto u mnie koronawirusa. Jest to totalnie przerąbane, ponieważ nie czuję się źle, nie mam gorączki, został mi tylko katar i to w sumie tyle. Od wczoraj nie mam smaku i węchu, ale wydaje mi się, że powoli wraca, bo lepiej czuję. No, ale nie mając już nawet żadnych objawów, albo prawie nie mając, muszę odbyć dwutygodniową kwarantannę. Zostaje myśleć, co robić w domu, czym się zająć, żeby nie zanudzić się na śmierć - zdradził na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Łukasz Szumowski prawdaFatalne wieści o Szumowskim. Nikt nie miał pojęcia co dzieje się za zamkniętymi drzwiamiCzytaj dalej

Oleh Riaszeńczew, gwiazdor programu TVN o swojej sytuacji

- Moje zdanie na temat koronawirusa się nie zmieniło. Jak uważałem od samego początku, że to jest zwykła choroba i wokół tego jest wszystko bardzo nadmuchane, to dalej tak uważam, bo patrząc na mnie, jak przeżyłem tą straszną chorobę, w ogóle... że ja tylko 3 dni miałem gorączkę. Wiadomo, osoby starsze albo osoby, które mają inne choroby przejdą to gorzej i mogą mieć gorsze symptomy, ale to dzieje się z każdą inną chorobą. Trzeba dbać o siebie i swoje zdrowie - dodał na Instagramie.

Dzisiaj grzeje:

1. Media właśnie podały do informacji. Nie żyje, tajemnicze okoliczności

2. Pierwszy tego typu przypadek na świecie. Ponowne zakażenie koronawirusem

3. Gwiazdor TVN ma koronawirusa. Miał gorączkę, szybko pojawiły się znacznie gorsze objawy

Co więcej, Oleh Riaszeńczew jest przekonany, że z koronawirusem trzeba nauczyć się żyć i zrobić wszystko, by nie zwariować. Gwiazdor TVN zaleca wszystkim, żeby jeszcze bardziej dbali o siebie i swoje zdrowie. Młody mężczyzna nie zdradził, w jakim stanie jest jego dziewczyna, a jak wiadomo, para mieszka razem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość. Nie żyje Halina Kozioł
  2. Mamy potwierdzenie, pilna decyzja Morawieckiego. Pozostało niewiele czasu
  3. Lekarz nie mógł milczeć. Prawda o zdrowiu Kaczyńskiego przedostała się do mediów, rodzina potwierdza
  4. Marta Kaczyńska po latach przerwała milczenie. Nieoczekiwanie zdradziła sekret Anny Przybylskiej
  5. Kobiety jak towar. Wiceprezes partii nagrany, podczas skandalicznego przemówienia

Test - jedna postaćWybierz jedną postać. 5-sekundowy test psychologa zdradzi o tobie wszystkoCzytaj dalej

Źródło: SE

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News