Koszmar Dawidka powraca. TVN właśnie poinformował o makabrycznym znalezisku nad brzegiem jeziora

Koszmar Dawidka powraca. TVN właśnie poinformował o makabrycznym znalezisku nad brzegiem jeziora Źródło: fot. unsplash.com

TVN przekazał właśnie informacje o makabrycznym znalezisku, którego dokonali wędkarze nad jednym z polskich jezior. Na miejscu pracują zarówno policjanci, jak i strażacy, którzy przeszukują dno zbiornika - koszmar Dawidka powraca.

TVN podał informację o makabrycznym znalezisku, jakiego dokonali wędkarze nad jeziorem Toczyłowo około godziny 6 rano. Na brzegu zbiornika odnaleziono sportowe buty, a także podkoszulkę w rozmiarze dziecięcym. O wszystkim natychmiast zostały poinformowane służby, które przybyły na miejsce zdarzenia najszybciej, jak to było możliwe i momentalnie rozpoczęły pracę.

Wędkarze ubranka znaleźli na dzikiej plaży, co od razu nasuwa na myśl scenariusz z utonięciem. Z tego też względu wezwana została specjalna jednostka strażacka, która składa się z płetwonurków. Teren wokół niestrzeżonego kąpieliska został przeszukany, ale nikogo nie udało się odnaleźć. Koszmar poszukiwań małego dziecka, kojarzony w ostatnim czasie z małym Dawidkiem, powraca. 

TVN przekazał informację o przerażającym znalezisku

W obliczu ostatnich wydarzeń związanych z zaginięciem małego Dawidka i odnalezienia jego ciała po 10 dniach poszukiwań, informacja o znalezieniu pozostawionych na brzegu dziecięcych ubrań od razu stawia służby i okolicznych mieszkańców w stan gotowości.

Do sprawdzenia obszaru całego jeziora został sprowadzony z sonar z jednostki w Giżycku, który powinien jasno pokazać, czy faktycznie na dnie zbiornika znajduje się jakieś ciało. Na szczęście jezioro nie jest porośnięte roślinnością, co daje bardzo wyraźny obraz z urządzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Dno jeziora jest bez roślinności i skanowanie sonarem daje rzeczywisty obraz. Jeżeli byłaby jakaś osoba pod wodą, na dnie, to taki obraz mielibyśmy na ekranie monitora. Ze stuprocentową pewnością tam, gdzie był sonar, tej osoby nie ma – mówił w rozmowie z tvn24 rzecznik ełckich strażaków, kpt. Jarosław Pieszko.

Jak na razie w tym rejonie nie zgłoszono żadnego zaginięcia, ale mimo to policja oraz strażacy nie zamierzają przerywać swojej pracy. Sprawdzane jest zarówno samo jezioro, jak i miejsce znalezienia ubrań. Funkcjonariusze proszą każdą osobę, która może mieć przydatne informacje w tej sprawie o niezwłoczny kontakt z policją.

 - Pomimo braku innych przesłanek mogących świadczyć o zaginięciu osoby, ełcka policja będzie prowadzić intensywne czynności w tej sprawie – stwierdził asp. szt. Robert Borkowski z KPP Ełk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie, jak wygląda grób Anny Jantar. Ten widok powala. Piosenkarka zasłużyła na coś lepszego
  2. 44-letnia piosenkarka JEST W CIĄŻY! Pokazała zaokrąglony brzuch i zszokowała wszystkich!
  3. To namiesza wśród katolików? Po latach ujawnią prawdę o odejściu Benedykta XVI
  4. Wczasowicze wstrząśnięci. Nagle z popularnego polskiego jeziora zaczęły wyłaniać się nagrobki
  5. Trudno się nie popłakać. Rozrywające serce słowa na mszy za Dawidka Żukowskiego
  6. Z samego rana media podały smutne wiadomości. Nie żyje polski piłkarz, miał tylko 43 lata
  7. Nadała córce nietypowe imię. 5-latka przechodzi teraz przez piekło, śmieją się z niej nawet dorośli
     

źródło: TVN 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News