TVN właśnie przekazał najgorszą informację. Nie dożył do świąt, nie mieści się w głowie

TVN właśnie przekazał najgorszą informację. Nie dożył do świąt, nie mieści się w głowie Źródło: Pixbay.com

TVN przekazał niepokojące informacje na temat tragedii, jaka wydarzyła się w miejscowości Gowarzewo. Sprawa dotyczy młodego mężczyzny, który tuż przed świętami zaatakował siekierą swojego sąsiada.

TVN właśnie przekazał szczegółowe informacje na temat morderstwa, jakiego dokonano w zeszły piątek w miejscowości Gowarzewo. Z ustaleń Policji wynika, że 23-letni mężczyzna zaatakował sąsiada siekierą i zadał mu śmiertelne ciosy. Tomasz S. został zatrzymany przez prokuraturę i dokładnie przesłuchany. Już postawiono mu zarzuty zabójstwa.

TVN informuje o okolicznościach morderstwa w polskiej miejscowości

Do tragedii doszło w miniony piątek w miejscowości Gowarzewo w województwie wielkopolskim. 23-latek zaatakował siekierą swojego 32-letniego sąsiada. Rany doznane przez ofiarę tej napaści okazały się śmiertelne. Mężczyzna, mimo szybkiej interwencji służb ratunkowych, po kilku godzinach zmarł w szpitalu.

- Ranny został przetransportowany do szpitala, ale nie udało się go uratować, zmarł - informował Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej Policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chociaż Policja nie udzieliła szczegółowej odpowiedzi na temat okoliczności morderstwa, to poinformowała, że zatrzymany sprawca nie stawiał oporu. Narzędzie zbrodni również zostało zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

23-latek przyznał się do winy

Policja powiedziała też, że podejrzany mężczyzna w toku śledztwa szybko przyznał się do popełnionego czynu, jednak zachowywał się w nieracjonalny sposób. Konieczne będzie przeprowadzenie dokładnych badań psychiatrycznych.

- Mężczyzna został przesłuchany przez prokuratora, złożył wyjaśnienia, ale były one zupełnie nieracjonalne. Z tego względu na pewno będzie zachodziła potrzeba przeprowadzenia badań sądowo-psychiatrycznych co do poczytalności tego mężczyzny - mówił Michał Smętkowski z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie

23-letni podejrzany przebywa w areszcie. Wniosek w tej sprawie wpłynął już w sobotę wieczorem. Młodemu mężczyźnie za brutalne zamordowanie swojego 32-letniego sąsiada może grozić nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kompot z suszu powinniśmy pić również w inne dni w roku. Tradycyjny napój pełen zdrowych składników
  2. Senator milioner ŻĄDA od Karolaka małej fortuny. Aktor ma do spłaty dług
  3. Tragiczne wydarzenia w życiu Kipiel-Sztuki. Halinka z "Kiepskich" trzykrotnie przeżyła koszmar
  4. Kultowy polski reżyser zmarł w Wigilię w wieku 61-lat. Choroba, z którą przegrał, może dotknąć każdego mężczyznę
  5. Bohdan Smoleń nie żyje już od 3 lat. Mało kto wie, jak bolesne słowa wypowiedział nad jego trumną Zenon Laskowik

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News