TVN ostrzeżenie utrudnienia bank
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 20 Listopada 2020

TVN pilnie ostrzega, zacznie się już w weekend. Duże utrudnienia dla milionów Polaków

TVN ostrzega Polaków. Już w weekend wiele osób może czekać cały ogrom utrudnień. Wiele banków zaplanowało na te dni prace serwisowe, w związku z czym klienci będą mieli kłopot w korzystaniu, między innymi, z bankowości internetowej.

TVN pilnie informuje. W ciągu weekendu wielu Polaków czekają utrudnienia. Banki, takie jak m.in. PKO BP, Santander Bank Polska, mBank, Millennium czy ING Bank Śląski, zaplanowały prace serwisowe na najbliższe dni. Klienci powinni spodziewać się, iż czekają ich przerwy w dostępie do bankowości internetowej czy płatności kartą.

Urzędnicy zadzwonią i zapukają do ogromnej grupy Polaków. Czas do końca listopada, grozi kara nawet 5 tys. złUrzędnicy zadzwonią i zapukają do ogromnej grupy Polaków. Czas do końca listopada, grozi kara nawet 5 tys. złCzytaj dalej

TVN przekazał informację, już w weekend wiele banków przeprowadzi prace serwisowe

Utrudnień spodziewać się mogą klienci PKO BP. Od północy z soboty na niedzielę do południa w niedzielę, nie będą oni mieli możliwości skorzystanie z serwisu internetowego oraz telefonicznego iPKO oraz iPKO biznes. Nie będą mogli płacić również przy pomocy "Płacę z iPKO", która wykorzystywana jest w sklepach internetowych. Od północy do 6.00 niemożliwe będą płatności zbliżeniowe z IKO oraz korzystanie z aplikacji.

W niedzielę w godzinach od 6.00 do 12.00 aplikacja IKO będzie działała jedynie w przypadku wypłacania pieniędzy z bankomatów, płacenia w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, jednak tylko przy pomocy kodu Blik. 21 listopada w sobotę oraz 22 listopada w niedzielę od północy do 7.30 zablokowana będzie możliwość robienia przelewów natychmiastowych oraz międzybankowych przelewów na telefon Blik. Jak zapewniają przedstawiciele, wszystkie karty będą działać.

Santander Bank Polska planuje przerwę w dostępie do części usług od godziny 22.00 w piątek do 7.00 w sobotę. Nie będziemy mogli skorzystać z Blika, przelewów natychmiastowych oraz Kantoru Santander czy płacenia za zakupy w internecie przy pomocy Przelew24. Od godziny 23.00 w piątek nie będziemy mogli również zalogować się do bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- W nocy z 21 na 22 listopada od godz. 00:00 do godz. 05:30 planujemy prace serwisowe - informował ING Bank Śląski. Problem pojawi się przy korzystaniu z następujących usług: bankomatów i wpłatomatów, systemu bankowości internetowej Moje ING oraz aplikacji Moje ING mobile, systemu bankowości internetowej ING Business i jego wersji mobilnej, płatności BLIK, systemu rozliczeń płatności natychmiastowych, płatności internetowych za pomocą Płać z ING czy płatności kartami w internecie, w szczególności tych, które zostały zabezpieczone 3D Secure. Więcej informacji znajdziemy na stronie banku oraz w wysyłanych wcześniej bezpośrednio do klientów komunikatach.

Prace techniczne w ciągu weekendu zapowiada również mBank. Pomiędzy 2.00 a 8.50 w niedzielę, nie będzie możliwości płacenia kartą czy wypłacania gotówki z bankomatu oraz wpłacania do wpłatomatu. Bank poprosił klientów o to, by wszelkie ważne przelewy zlecić wcześniej. Jeśli natomiast mamy jakieś plany na weekend, warto zaopatrzyć się w gotówkę.

- W nocy z piątku na sobotę (20 na 21 listopada) od godziny 23.20 do 8.30 oraz z soboty na niedzielę (21 na 22 listopada) od godziny 18.00 do 12.00 będziemy prowadzić prace techniczne. W tym czasie nastąpi przerwa w dostępie do Bankowości Internetowej i Bankowości Mobilnej - informował z kolei Getin Bank w opublikowanym komunikacie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia, niebezpieczeństwo jest ogromne. Dotyczy ponad 8 mln Polaków
  2. Wiśniewski po raz pierwszy pokazał zdjęcie tragicznie zmarłego ojca, niezwykłe podobieństwo. Na fotografii widać również jego mamę
  3. Nie żyje polityk partii rządzącej. Dramatyczne wieści obiegły Polskę

Pozostałe banki, które również zaplanowały przerwy związane z pracami serwisowymi to: BNP Paribas, Bank Millennium, Alior Bank, Idea Bank, BOŚ Bank, Bank BPS, Credit Agricole oraz Toyota Bank. Klienci wymienionych placówek w ciągu weekendu będą mieli problem z korzystanie ze swoich kont. Warto przygotować się wcześniej na taką sytuację.

Jeśli w ciągu weekendu, koniecznie będziemy musieli zrobić jakiś przelew, należy zrobić to wcześniej, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. W przypadku, gdy mamy natomiast plany na weekend, konieczne będzie zaopatrzenie się w gotówkę. Więcej informacji na temat dokładnych godzin, w których korzystanie z kont bankowych będzie utrudnione, zostały zamieszczona na ich stronach internetowych.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Money: Dramatyczne wyznania lekarzy. Walczą nie tylko z koronawirusem, ale i z respiratorami. Jest też odpowiedź ministerstwa
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  4. Świerzyński najpierw miał dziecko z 16-latką, potem porwali mu syna. Młody chłopak mógł umrzeć
  5. Otworzyli testament Gulbinowicza. Niewiarygodne, co stanie się z częścią jego majątku
  6. Masz problemy z organizmem? Wypijesz sok z buraka z najlepszego przepisu, a efekty pojawią się błyskawicznie
  7. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: TVN 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News