Hektolitry łez i zgrzytanie zębów. TVN poinformowało o śmierci niezwykłego Polaka

Hektolitry łez i zgrzytanie zębów. TVN poinformowało o śmierci niezwykłego Polaka Źródło: .

TVN podał informację o przerażającym wypadku, w którym zginęła osoba o imponujących zasługach. Jego śmierć to potworna strata, która na pewno wstrząśnie tysiącami Polaków.

TVN przekazał bardzo smutne wieści. W tragicznym zdarzeniu drogowym zginął niezwykły Polak, który za swoją działalność zasługuje na ogromny szacunek. 

TVN podał informację o przerażającym wypadku

Do tragedii doszło czwartek o godzinie 18:00, na autostradzie A4 w kierunku Opola. Dwóch motocyklistów podjęło próbę wyprzedzania ciężarówki. Manewr wykonywali pasem awaryjnym - jeden z nich zdołał zmieścić się i wyprzedzić Scanię, ale drugi niestety się nie zmieścił i uderzył w barierkę.

- Kierujący motocyklem dojechał do końca pasa awaryjnego i uderzył w barierę ochronną. Odbił się od niej i wpadł pod koła naczepy ciężarówki, która przejechała po nim i po motocyklu - poinformował rzecznik strzelińskiej policji, Ireneusz Szałajko.

Pierwszy motocyklista, widząc w lusterku wypadek kolegi, czym prędzej się zatrzymał i podjął próbę ratowania poszkodowanego. Niestety, obrażenia były zbyt poważne. Okazało się, że ofiarą wypadku była osoba, która była ratownikiem-wolontariuszem.

W wypadku zginął niezwykły Polak, ratował życie innych

Okazało się, że motocykle, które brały udział w wypadku, były oklejone w barwy pogotowia ratowniczego i miały napis ambulans. Należały one do wolontariuszy Fundacji Ratownictwa Motocyklowego Polska. Organizacja współpracuje w ramach wolontariatu z systemem ratowniczym w Polsce. W incydencie drogowym zginął Waldek, doświadczony ratownik, który ratował życie kierowców na "motoambulansie".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Waldek był u nas ratownikiem od wielu lat. Dużo działał społecznie. Był doświadczonym i aktywnym motocyklistą. Robił szkolenia z pierwszej pomocy, uczestniczył w wielu charytatywnych imprezach. W naszej fundacji jeździł na swoim prywatnym "motoambulansie". To dla nas wielka strata - poinformowała Emilia Ornat, prezes fundacji.

Wolontariusze zmierzali na imprezę, na zlot ciężarówek, w którego zabezpieczeniu mieli brać udział. Niestety, z powodu wypadku nie udało im się dotrzeć na miejsce.

  1. Córka Danuty Wałęsy przesadziła. To, co robiła przeszło najśmielsze oczekiwania. Potem zniknęła
  2. 59-letnia Majka Jeżowska w bikini wygląda jak RAKIETA! Fani OSZELELI
  3. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  4. Oficjalne oświadczenie! Dwie absolutne legendy TVN odchodzą
  5. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  6. Babcia Beaty Tyszkiewicz była zakonnicą. Jej męża spotkał najokrutniejszy i najkrwawszy z możliwych losów
  7. Kiedy przeczytacie, kto jest bratem Magdy Gessler, zdębiejecie. To jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków

Źródło: TVN

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu