TVN: Publiczna egzekucja w Kostrzynie, mordowali na oczach tłumu. Zatrzymano już podejrzanych

TVN: Publiczna egzekucja w Kostrzynie, mordowali na oczach tłumu. Zatrzymano już podejrzanych Źródło: .

TVN podał do informacji, że zatrzymano podejrzanych za tragiczne w skutkach wydarzenie sprzed miesiąca. 15 maja Kostrzynem wstrząsnęła zbrodnia, której finałem było pozbawienie życia niewinnej osoby. Szczegóły zdarzenia są przerażające.

TVN przekazał, że poza granicami Polski zatrzymano aż trzy osoby, które uczestniczyły w krwawej masakrze w Kostrzynie nad Odrą. To, co stało się na jednej z głównych ulic miasta, zostanie mieszkańcom na długo w głowie. Sprawcom szybko zostały postawione zarzuty zabójstwa i usiłowania zabójstwa.

TVN: ofiary nie były przypadkowe. Świadkowie są jednogłośni

W nocy z 14 na 15 maja na ulicy Jana Pawła II w Kostrzynie przypadkowi przechodnie oraz mieszkańcy mogli być świadkami egzekucji. To, co widzieli, zmroziło krew w żyłach. Przy parze idącej spokojnie chodnikiem zatrzymał się samochód, z którego wysiadło trzech mężczyzn. Zaczęli dźgać bez opamiętania dwie bezbronne osoby, które wybrali na swoje ofiary. To nie było przypadkowe działanie.

Świadkowie opowiadają, że celem była akurat ta para. Auto celowo zatrzymało się tuż przy 32-latku i jego 26-letniej partnerce. Nikt inny nie został pchnięty nożem - tylko oni, pochodzący z Bułgarii zakochani. Po krwawej masakrze sprawcy szybko uciekli z miejsca zdarzenia. Mężczyzna zmarł na miejscu, a jego partnerka w ciężkim stanie trafiła do szpitala i cudem przeżyła. Monitoring miejski zarejestrował auto na bułgarskich numerach rejestracyjnych.

Mordercy mieli plan, by uciec do Wielkiej Brytanii. Złapano ich we Francji

Tuż po zabójstwie sprawcy ustalili między sobą, że muszą uciekać z Polski - ich celem została wstępnie Wielka Brytania. Policjanci już po kilkudziesięciu godzinach wiedzieli, kogo szukać, i ustaliła tożsamość morderców. Wydano Europejski Nakaz Aresztowania za trójką Bułgarów w wieku 28, 30 i 49 lat. Zostali zatrzymani we Francji przy próbie wjazdu do Wielkiej Brytanii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Za konwój lotniczy odpowiedzialni byli uzbrojeni funkcjonariusze Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji Biura Operacji Specjalnych. We wtorek 18 czerwca w Prokuraturze Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się przesłuchanie i postawienie zarzutów całej trójce. Nie przyznają się do winy i nie mają zamiaru złożyć żadnych wyjaśnień. Postawiono im zarzuty zabójstwa 32-latka i próby usiłowania zabójstwa 26-latki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczny początek wakacji, znowu brak wyobraźni? Rodzina miała poważny wypadek, 2 osoby nie żyją, reszta walczy w szpitalu
  2. Po występie Ani Karwan w Opolu wybuchł skandal. Teraz artystka z mistrzowską swadą zripostowała nieprzyjaciółkę
  3. Oliwia Bieniuk pozuje do zdjęcia w odważnym stroju. Uwagę wszystkich przykuwa jeden szczegół
  4. Niepowtarzalna klasa najbardziej niedocenionego aktora "Kiepskich". Niesamowity wyczyn
  5. Na ciele martwej 14-latki znaleziono aż 50 różnych obrażeń. Makabrycznego morderstwa dokonali jej znajomi

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News