Najnowsze wiadomości. Polski portal ma wątpliwości, czy Piotr Woźniak-Starak jeszcze żyje

Najnowsze wiadomości. Polski portal ma wątpliwości, czy Piotr Woźniak-Starak jeszcze żyje Źródło: .

Media poinformowały, że mąż gwiazdy TVN Piotr Woźniak-Starak zaginął w wypadku. Znany warszawski portal jako jeden z pierwszych informował o sprawie. Teraz pyta, czy Woźniak-Starak w ogóle jeszcze żyje.

Mąż gwiazdy TVN Agnieszki Szulim - Piotr Woźniak-Starak najprawdopodobniej zaginął. Co więcej, portal warszawawpigułce.pl pyta, czy mężczyzna ciągle żyje. 

Wiele wskazuje na to, że mężczyzną, którego od samego rana poszukuje policja, jest właśnie Piotr Woźniak-Starak. Akcja ma związek z wypadkiem na łodzi na jednym z mazurskich jezior. Polski portal Warszawa w Pigułce zasugerował, że niebawem możemy usłyszeć oficjalne potwierdzenie śmierci syna miliarderów z Warszawy. Wciąż czekamy na oficjalny komunikat policji.

Mąż gwiazdy TVN prawdopodobnie zaginiony

Agnieszka Woźniak-Starak nie odniosła się jeszcze do sensacyjnych wiadomości podawanych od kilku godzin przez polskie media. Dowiedzieliśmy się, że na jeziorem Kisajno doszło do prawdziwego koszmaru. Policjanci odnaleźli o 4 rano łódź motorową z włączonym silnikiem na środku jeziora. Na pokładzie nie było nikogo. Rozpoczęły się poszukiwania.

Na brzegu odnaleziono 27-letnią mieszkankę Łodzi, która potwierdziła, że znajdowała się na pokładzie wraz z 39-letnim mężczyzną z Warszawy. Policja nie potwierdziła tej informacji, lecz wszystkie polskie media donoszą, jakoby poszukiwanym mężczyzną miał być mąż gwiazdy telewizji TVN. Do tej pory nie doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia tych hipotez.

Warszawa w Pigułce pyta, czy Woźniak-Starak, mąż gwiazdy TVN ciągle żyje

Portal Warszawa w Pigułce zasugerował, że śmierć syna miliarderów jest coraz bardziej prawdopodobna. Póki co w sieci nie pojawiają się informacje o odnalezieniu męża gwiazdy TVN, co tylko powoduje, że jest coraz więcej podejrzeń i powodów do niepokoju. Sytuacja zrobiła się bardzo poważna, a obecnie liczy się każda minuta.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel policji ws. poszukiwania 39-latka, którym nieoficjalnie jest Piotr Woźniak-Starak, mąż gwiazdy TVN!
2. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dalsze informacje na temat poszukiwań powinny pojawić się już w najbliższym czasie. Do tej pory wiemy, że funkcjonariusze wciąż szukają zaginionego 39-latka z Warszawy, którym może być Piotr Woźniak-Starak. Pozostaje jedynie czekać na nowe wiadomości i liczyć na to, że sprawa zakończy się szczęśliwie, a mężczyźnie nic się nie stało.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Anny Przybylskiej z dziećmi. Mamy serca rozbite na kawałeczki
  4. Koszmarny wypadek na Mazurach. Nieoficjalne: Mąż Agnieszki Szulim ofiarą
  5. Kim jest Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki Woźniak-Starak? Media donoszą o jego wypadku 

Źródło: Warszawa w Pigułce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News