Wszyscy trzymali kciuki. Finał poszukiwań gwiazdy TVN wywołuje łzy, "Udało się zakończyć ten koszmar"

Wszyscy trzymali kciuki. Finał poszukiwań gwiazdy TVN wywołuje łzy, "Udało się zakończyć ten koszmar" Źródło: Pikio.pl

Finał poszukiwań gwiazdy TVN porusza do łez, wszyscy trzymali kciuki, by Laura jak najszybciej się odnalazła. Wreszcie sprawa została zamknięta.

Laura Wawrzynowicz, gwiazda programu "Projekt Lady" emitowanego przez TVN, zaginęła pod koniec czerwca. Rodzina poszukiwała dziewczyny wszelkimi sposobami. Sprawa zajęła się również fundacja Itaka.

Gwiazda jednego z programów TVN odnaleziona, wzruszający finał

Laura Wawrzynowicz to 19-latka, którą szersza publiczność poznała, dzięki jej udziałowi w programie telewizji TVN pt. "Projekt Lady". Fanki serii wciąż miło wspominają zadziorną dziewczynę, która zdobyła serca widzów. Wiadomość o jej zaginięciu oraz o tym, że dziewczyna może potrzebować pomocy medycznej pojawiła się na profilu Zaginieni Przed Laty 16 lipca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W rozmowie z "Faktem", sierżant sztabowa Irmina Sulich z policji w Warszawie potwierdziła te informację. 19-latka pod koniec czerwca miała wyjść z mieszkania przy ulicy Malborskiej 6 i od tego czasu nie mieć żadnego kontaktu z bliskimi. Zmartwiona rodzina poprosiła o pomoc policję oraz fundację Itaka. Nagłośnienie sprawy w mediach społecznościowych pozwoliło odnaleźć zaginioną Laurę. 

- Kochani! Kolejny raz udowodniliście że moc internetu jest ogromna. Właśnie rodzina dotarła do Laury, adres otrzymaliśmy właśnie od Was Kochani. W imieniu rodziny bardzo dziękujemy i przekazujemy Wam ogromnie podziękowania - poinformował profil Zaginieni Przed Laty.

Dzisiaj grzeje: 1. Niebawem zapukają do drzwi milionów Polaków i zadadzą pytania. Lepiej być przygotowanym

2. Powszechne objawy, których nigdy nie wolno lekceważyć. Mogą oznaczać bardzo groźne choroby

- Informację o jej miejscu pobytu dostałam dzięki waszym działaniom. Za co bardzo dziękuję, bo błyskawicznie udało się zakończyć ten koszmar - dziękuje matka odnalezionej Laury. Nagłośnienie sprawy pozwoliło na zakończenie koszmaru matki i odnalezienie 19-letniej dziewczyny. Informacje o miejscu jej pobytu nie zostały dotychczas ujawnione. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koszmarne informacje podane przez media. Nie żyje znany polski bramkarz, kibice kojarzyli go z polskich boisk
  2. Lewandowska gotuje rosół w bardzo nietypowy sposób. Nie dodaje do niego makaronu, woli nieprawdopodobnie zdrowy składnik
  3. Jej siostra nigdy nie robiła makijażu. W końcu ją namówiła, wizyta u stylisty skończyła się łzami
  4. Wiadomo, kiedy najwcześniej pojawi się szczepionka na koronawirusa, termin poraża. Ekspert nie ma wątpliwości
  5. Fatalny weekend, IMGW pilnie alarmuje. Burze z gradem uderzą w 6 województw
  6. Kim jest partner Kingi Dudy? Córka prezydenta nie chwali się swoją miłością, już wiadomo, dlaczego

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News