Drastyczne szczegóły tylko dla dorosłych. Morderca Kristiny użył "tępego narzędzia" żeby upozorować gwałt

Drastyczne szczegóły tylko dla dorosłych. Morderca Kristiny użył "tępego narzędzia" żeby upozorować gwałt Źródło: fot. twitter. com

TVN przekazał potworne informacje, jakie udało się ustalić w sprawie morderstwa małej Kristiny. Okazuje się, ze jej morderca Jakub A. użył tępego narzędzia żeby upozorować gwałt.

TVN poinformował o makabrycznym okryciu, które dotyczy tego, co spotkało małą Kristinę. Sprawą dziewczyny od kilku dni żyje niemalże cała Polska i z każdym dniem przybiera ona coraz bardziej przerażający kształt. Początkowo wiadomo było, że dziewczynka zaginęła, jednak już tego samego dnia przypadkiem udało się odnaleźć jej ciało, które było porzucone około 6 kilometrów od jej rodzinnej miejscowości.

Natychmiast rozpoczęto poszukiwania sprawcy i początkowo podejrzewano, że zbrodnia miała charakter seksualny. Wszystko dlatego, że ciało dziewczynki było częściowo roznegliżowane. Co więcej, sekcja zwłok potwierdziła te doniesienia, jednak w momencie, gdy schwytano Jakuba A., okazało się, że upozorował on gwałt na dziewczynce, aby zmylić policję.

TVN przekazał informacje o makabrycznym czynie Jakuba A.

Ciężko sobie wyobrazić, jak w ogóle można tak znęcać się nad dzieckiem, bo przecież Jakub A. swojej ofierze zadał ponad 30 ran kłutych szyi i klatki piersiowej. Jednak 22-latek zrobił coś jeszcze, coś, co mrozi krew w żyłach. Okazuje się bowiem, że upozorowanie gwałtu przez niego nie zakończyło się na częściowym rozebraniu ciała dziewczynki.

W takim wypadku śledczy odkryliby, że to ślepy trop już podczas sekcji zwłok, która odbyła się w piątek. Jednak to właśnie podczas badań potwierdzono te doniesienia, a wszystko dlatego, że Jakub A. dodatkowo zmasakrował narządy rodne dziewczynki tępym narzędziem. Według niektórych mediów był nim kamień.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie da się ukryć, że sprawa morderstwa małej Kristiny z każdą chwilą staje się coraz bardziej szokująca i ujawniane są w niej kolejne szczegóły. Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że dziewczynka była spokrewniona z Jakubem A., który dodatkowo chciał mieć romans z jej mamą.

Według wielu osób to właśnie miłość do mamy Kristiny popchnęła go do tej przerażającej zbrodni, ponieważ kobieta go odtrąciła, a dodatkowo dziewczynka nie akceptowała Jakuba A. jako ewentualnego partnera swojej mamy. 22-latek jak na razie usłyszał dwa zarzuty, do których przyznał się po okazaniu na miejscu, gdzie znaleziono ciało Kristiny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media nie znały całej prawdy dot. "wyrzucenia" Kurdej-Szatan. Pracownik TVP przypadkiem ujawnił wszystko, będziecie zdziwieni
  2. Benedykt XVI dostał udaru? Watykan zabiera głos ws. niepokojących doniesień
  3. 29-letnia córka Foremniak w ogóle nie pojawiała się w mediach. Jest zupełnie niepodobna do mamy, ogromne zaskoczenie
  4. Ponure doniesienia z Wielkiej Brytanii. Wypadek z udziałem konwoju księżnej Kate

 

źródło: Wyborcza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News