Wszystko miało zacząć się 14 dni przed zaginięciem Dawidka. Już wtedy ojciec dziecka zrobił zadziwiającą rzecz

Wszystko miało zacząć się 14 dni przed zaginięciem Dawidka. Już wtedy ojciec dziecka zrobił zadziwiającą rzecz Źródło: .

TVN podał bardzo niepokojące wiadomości na temat ojca Dawidka. Paweł Ż. miał tuż przed zaginięciem chłopca i popełnieniem samobójstwa zrobić bardzo nietypową rzecz. To istotna wskazówka dla śledczych.

TVN na bieżąco informuje widzów o wszystkich najnowszych ustaleniach w sprawie Dawida żukowskiego. Dziennikarze stacji próbują dowiedzieć się o kolejnych faktach z życia rodziny. Do tej pory udało się im ustalić między innymi o córce Pawła Ż. z pierwszego małżeństwa oraz o tym, że mężczyzna 10 lipca odwiedził kościół w okolicach parkingu, gdzie porzucił swoje auto. Teraz ujawniono kolejne zadziwiające ustalenia.

TVN przekazał informacje o niepokojącym zachowaniu Pawła Ż.

Akcja poszukiwawcza małego Dawidka nadal trwa. Na tym etapie śledztwa każda nowa informacja jest bardzo cenna, bowiem może doprowadzić do przełomu. Dziennikarze TVN niedawno podzielili się jednym z takich odkryć.

Jak się okazało, Paweł Ż. nie działał pod wpływem chwili ani emocji, gdy zdecydował się zabrać chłopca, a następnie popełnić samobójstwo. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna od dawna planował ten dzień. Wskazuje na to jego bardzo nietypowe zachowanie na krótko przed 10 lipca. Ojciec 5-latka miał zrezygnować z przychodzenia do pracy już na dwa tygodnie przed tym dniem. Dla śledczych to ewidentny znak, że wszystko skrupulatnie zaplanował.

- Okoliczności wskazują, że mężczyzna, ojciec dziecka, działał w sposób przez siebie zaplanowany - powiedział Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramatyczna historia Dawidka. Bliscy nie tracą nadziei

Jeszcze jeden czynnik może przemawiać za tym, że postępowanie Pawła Ż. było z góry dokładnie zaplanowane. Chodzi oo jego kłótnie z żoną i ich napięte relacje. Bardzo możliwe, że mężczyzna bał się powtórzenia sytuacji z poprzedniego związku, gdy jego ówczesna żona zabrała jego córkę na Ukrainę. Bardzo możliwe, że tym razem mężczyzna nie chciał dopuścić do takiej sytuacji.

Służby nie ustają w poszukiwaniach chłopca. Nadal badają różne wątki sprawy oraz sprawdzają wszystkie hipotezy. Najbardziej prawdopodobna wydaje się wersja, że ojciec zabił 5-latka, jednak nikt nie traci nadziei, że Dawidek wróci do domu cały i zdrowy.

  1. Zamordowano piękną gwiazdę. Ukochany odrąbał jej głowę, a zdjęcie wrzucił do sieci
  2. Katarzyna Dowbor wolałaby nie słyszeć tych słów. Jej synowa wyznała całą prawdę. Jej słowa rozdzierają serce
  3. Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił
  4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
  5. Oficjalne: Niemal wszyscy byli w błędzie ws. Dawidka! Policja właśnie ujawniła prawdę
  6. Ojciec Dawidka ma też córkę! Wiąże się z nią dramatyczna historia
  7. Andrzej Grabowski nabijał się z Jarosława Kaczyńskiego. Teraz niszczą mu życie
  8. Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki!

Źródło: TVN

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu