TVN Sylwester
TVN Talent Show
Irmina Jach - 16 Listopada 2020

TVN podjął ostateczną decyzję, widzowie muszą się z nią pogodzić. Chodzi o najważniejsze wydarzenie w roku

TVN podjął decyzję w sprawie tegorocznego koncertu sylwestrowego. Występy największych polskich gwiazd sceny muzycznej, emitowane przez największe stacje telewizyjne, są dla Polaków jednym z kluczowych elementów obchodów największego wieczora w roku. Niestety, obecna sytuacja epidemiologiczna może nieco zmienić formułę wydarzenia. Wiemy, co planują władze TVN.

TVN podjął ostateczną decyzję w sprawie celebracji jednego z najważniejszych wieczorów w roku. Wielu Polaków nie będzie zadowolonych. Widzowie muszą pogodzić się z odejściem od tradycji i mieć nadzieję, że następny rok pozwoli na powrót do korzeni.

Od dzisiaj nowe zasady kwarantanny w całej Polsce. Mamy potwierdzenie, sanepid rezygnujeOd dzisiaj nowe zasady kwarantanny w całej Polsce. Mamy potwierdzenie, sanepid rezygnujeCzytaj dalej

TVN zrezygnuje z sylwestrowego koncertu?

Grudzień zbliża się wielkimi krokami. Już nieco za ponad pięć tygodni Polacy zasiądą do wigilijnego stołu i będą cieszyć się świętami Bożego Narodzenia w gronie rodziny. Mimo ostatniej wypowiedzi Mateusza Morawieckiego nie cichną obawy dotyczące wprowadzenia lockdownu.

Również tegoroczny wieczór sylwestrowy, ze względu na dramatyczną sytuację epidemiologiczną w kraju, może znacząco różnić się od tradycyjnego. Na przestrzeni lat koncerty emitowane przez stacje TVN, TVP i Polsat cieszyły się dużą popularnością i wiele osób nie wyobraża sobie 31 grudnia bez występów scenicznych w telewizji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

W związku z obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd, większość Polaków spędzi sylwestrowy wieczór w domowym zaciszu, w gronie najbliższych sobie osób. Niestety, ze względu na ograniczenie zgromadzeń do pięciu osób, domówki i imprezy w lokalach nie mogą się odbyć.

Stacja TVN, która w ubiegłym roku zaprosiła na scenę gwiazdy takie jak: Sylwia Grzeszczak, Bajm, Edyta Górniak, Perfect, Natalia Szroeder, Kombii, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Patrycja Markowska, Pectus, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Ewelina Lisowska i Ania Karwan, przekazała smutną wiadomość.

Władze TVN zrezygnowały z emisji koncertu sylwestrowego. Zamiast niego, 31 grudnia, widzowie będą mogli zobaczyć cztery filmy fabularne: "Nigdy w życiu!", "Pieniądze to nie wszystko", "American Pie II" i "Świadek koronny". Maraton rozpocznie się o godzinie 20:00.

Klasycznego koncertu nie będzie można zobaczyć również na Polsacie. Stacja na ten moment nie podjęła ostatecznej decyzji. Władze ciągle są na etapie planowania sylwestrowej ramówki.

- Czy będzie jakaś inna formuła niż koncert z udziałem publiczności? Zastanawiamy się nad tym, pracujemy, nie podjęliśmy jeszcze finalnej decyzji - mówił prezes Telewizji Polsat, Stanisław Jankowski, w rozmowie z portalem "Wirtualne Media".

Dzisiaj grzeje:

1.Od dzisiaj obowiązkowe testy na koronawirusa dla grupy Polaków. Niespodziewana wiadomość

2. Ferie zimowe 2021. Rząd odwoła coroczną przerwę w nauce? Już wszystko wiadomo

3. Śmierć przyszła nagle. Nie żyje aktor znany z "M jak miłość", "Na wspólnej", "Barw szczęścia" i wielu innych serialów

Nieznane są także losy Sylwestra z TVP. Przed kilkoma tygodniami Telewizja Polska planowała alternatywny koncert bez publiczności na Stadionie Narodowym. Plany te pokrzyżowała jednak budowa tymczasowego szpitala dla chorych na COVID-19 na obiekcie sportowym.

Jesteście zaskoczeni tym, że TVN i inne stacje nie zdecydowały się na organizację koncertów sylwestrowych w tym roku? Maraton filmowy wydaje się wam być dobrym rozwiązaniem?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starasz się schudnąć, ale nie udaje ci się osiągnąć efektów? Być może popełniasz 5 podstawowych błędów
  2. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  3. Lekarz z SOR-u zdradził, co wyrabia się za zamkniętymi drzwiami. Polacy nie mieli pojęcia
  4. Zacznie się 18 listopada dokładnie o 18:00, mamy potwierdzenie. Ogromne utrudnienia, pojawią się tłumy
  5. Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. "Świat się zmienia na naszych oczach"
  6. Ugryzła kawałek ogórka i natychmiast go wypluła. Popełniła najgorszy błąd dodając 3 składniki, które całkowicie zmieniają smak ogórkow
  7. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News