Ciężka choroba drastycznie zmieniła Ewę Drzyzgę. Ciągły ból, była na skraju

Ciężka choroba drastycznie zmieniła Ewę Drzyzgę. Ciągły ból, była na skraju Źródło: .

Była gwiazda TVN, Ewa Drzyzga, przez lata walczyła z wyjątkowo bolesną chorobą. Jej słowa na temat problemu zdrowotnego przywodzą na myśl same bolesne skojarzenia. Aż dziw bierze patrząc, jak prezenterka zmieniła się przez ten problem.

Dzięki programowi TVN "Rozmowy w toku" Ewa Drzyzga przez lata istniała w świadomości Polaków, jako jedna z pierwszych dziennikarek, która na poważnie zasiadła do walki z problemami zwykłych ludzi. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że jej życie prywatne również nie było usłane różami. Genezą jej największych przykrości była ciężka choroba, z którą bardzo długo walczyła.

Była gwiazda TVN cierpiała przez chorobę. Niewiarygodne, jak zmieniła się Ewa Drzyzga

Pierwsze problemy zdrowotne Ewy Drzyzgi rozpoczęły się jeszcze w czasach, kiedy jej program bił rekordy popularności w TVN. Miliony Polaków zasiadało przed telewizorami, aby obejrzeć "Rozmowy w toku", kompletnie nie mając pojęcia, że prowadząca program cierpi niemalże w każdej sekundzie pobytu na planie zdjęciowym hitowego show.

Ewa Drzyzga zmagała się z bardzo poważnym bólem kręgosłupa. Nie dość, że była świadoma tego, jak bardzo poważne konsekwencje zdrowotne może przynieść jej tryb życia, to dodatkowo ignorowała zalecenia lekarzy. Kiedy ci kazali jej odpoczywać i zadbać o kręgosłup, gwiazda TVN przyjmowała na siebie jeszcze więcej obowiązków i dosłownie przepracowywała się na planie. Doszło nawet do tego, że jedno z jej bioder było wysunięte względem prawidłowego położenia o kilkadziesiąt centymetrów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kiedyś moje biodro było wysunięte o 30 centymetrów. Musiałam wtedy nagrywać "Rozmowy w toku" i kadrowano mnie z bliska od pasa w górę. W przerwach zwijałam się z bólu - powiedziała w szczerej rozmowie z portalem Plejada.

Ewa Drzyzga prze ból stała się kompletnie inną osobą. Z pełnej werwy i chęci do działania osoby zmieniła się w kogoś, kto musiał na poważnie zawalczyć o swoje zdrowie, nawet kosztem kariery. Jak sama przyznała, inaczej mogło się to skończyć trwałym kalectwem.

- Mogłam być kaleką. Miałam długo okropne bóle kręgosłupa, które nie dawały mi żyć. Wynikało to m.in. z siedzącego trybu życia. Mało się ruszałam, bo godzinami siedziałam w redakcji przygotowując się do programów. To był koszmar. Były momenty, że nie mogłam stawać na nogi przez rwy kulszowe. Myślałam, że się wykończę - wyjaśniła.

Dzisiaj grzeje: 1. Za banknot 10 zł możesz dostać majątek. Sprawdź portfel
2. Wszyscy byli przekonani, że pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się kompletnie inna

Dzisiaj jest już o wiele lepiej, ale dziennikarka nie zapomina o najważniejszym. Tym razem w natłoku obowiązków nie zapomina o swoim zdrowiu i cały czas jest pod czujnym okiem specjalistów zapewniających jej odpowiednią terapię.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Kamila Stocha krytykuje media. "Nie chce należeć do tego świata"
  3. Nie żyje polski polityk. Jego ciało wyłowiono z rzeki, okropne wieści Polsatu
  4. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  5. Znowu się zaczyna. Dantejskie sceny w zespole Piękni i Młodzi

źródło: Kobieceinspiracje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News