Wielkie zaskoczenie. Wiadomo, kto zastąpi Pochanke w TVN, widzowie mogą być bardzo zdziwieni

Wielkie zaskoczenie. Wiadomo, kto zastąpi Pochanke w TVN, widzowie mogą być bardzo zdziwieni Źródło: kadr z "Fakty" TVN

"Fakty" TVN po wielu latach opuściła ostatnio Justyna Pochanke. Odejście dziennikarki było dla widzów wielkim szokiem, choć jeszcze większym może okazać się informacja o tym, kto ją zastąpi.

Owocna współpraca z TVN trwała blisko 20 lat. Powód odejścia wciąż pozostaje tajemnicą tym bardziej, że sama Justyna Pochanke dotychczas nie zdecydowała się na komentarz. Tymczasem na wieść o tym, kto przejmie jej posadę w "Faktach", widzowie nie musieli długo czekać. Wszystko stało się jasne. 

Kto zastąpi Pochanke w "Faktach" TVN? Wielkie zaskoczenie 

We wtorek 13 lipca Justyna Pochanke oficjalnie poinformowała, że po 19 latach współpracy, opuszcza gmach TVN. Nie ujawniła jednak, co przyczyniło się do tak nagłej i zaskakującej dla wielu decyzji. W międzyczasie stacja zdążyła już ogłosić, kto przejmie fotel dziennikarki. Jak podaje Wirtualna Polska, będzie to równie znany dziennikarz, Piotr Kraśko. Widzowie mogą być zaskoczeni taką decyzją stacji, dotychczas oglądać mogli go na łamach "Dzień dobry TVN" oraz "Fakty z zagranicy". W latach 2008-2016 pracował również w "Wiadomościach " dla TVP. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- To wielki zaszczyt dołączyć do tak fantastycznej ekipy, którą od lat szczerze podziwiam. Wierzę, że to początek niezwykłej zawodowej przygody i najwspanialszego dziennikarskiego wyzwania - mówił dla Wirtualnej Polski Kraśko.

Na komentarz w tej sprawie zdecydował się również sam szef Pionu Informacji TVN, który przyznał, że nie ma najmniejszych wątpliwości, iż Kraśko doskonale sprawdzi się jako prowadzący głównego wydania "Faktów". Fotel po Pochanke ma przejąć jeszcze w lipcu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polski samolot runął na ziemię. Są ofiary śmiertelne, napływają smutne wiadomości

2. Specjaliści ostrzegają. Na rynku pojawia się coraz więcej fałszywych leków, nie dajcie się oszukać

- Świetnie nam się współpracowało z Piotrem przez ostatnie 4 lata. Cenię jego profesjonalizm, indywidualny styl i szeroką wiedzę niezbędną w newsach. Jestem pewien, że jego pasja i doświadczenie dziennikarskie będą dodatkowym wzmocnieniem zespołu tworzącego najlepszy program informacyjny w Polsce - mówił dla Wirtualnej Polski szef Pionu Informacji TVN, redaktor naczelny Faktów TVN i TVN24, Michał Samul. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Światowe media podają tragiczne wiadomości. Zmarł wybitny człowiek, przez lata pomagał Polakom
  2. Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata
  3. Niszczycielskie burze wracają nad Polskę. Wiemy, gdzie będzie najgorzej
  4. Maciej Stuhr zdradził prawdę o stanie zdrowia ojca. Jerzy Stuhr pilnie trafił do szpitala
  5. Bardzo mocne słowa o Małgorzacie Trzaskowskiej. Gwiazda TVP zwróciła uwagę na jeden szczegół, który wszystkim umknął
  6. Czy słowa Agaty Dudy miały „drugie dno”? Niepokojąca informacja krąży po internecie, ludzie moją wątpliwości

Źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News