Dramatyczne wieści z polskiej miejscowości. Gwałtowny wiatr, zerwane dachy, powalone drzewa

Dramatyczne wieści z polskiej miejscowości. Gwałtowny wiatr, zerwane dachy, powalone drzewa Źródło: screen/tvn24/

TVN przekazuje dramatyczne informacje o ostatnich wydarzeniach z jednej z polskich miejscowości. Nagłe pogorszenie się warunków atmosferycznych poskutkowało zerwanymi dachami i powalonymi drzewami. Widok jest straszny.

Wiadomości TVN mrożą krew w żyłach. W jednej z częściej odwiedzanych miejscowości doszło do zdarzeń, które jeszcze przez wiele godzin będą sporym utrapieniem dla okolicznych mieszkańców. Służby nie ustają w swoich działaniach, jednak zewsząd napływa coraz więcej zgłoszeń. Sytuacja jest naprawdę bardzo poważna. 

Dramatyczne wieści TVN. Horror w polskiej miejscowości 

Jak podaje TVN24, mieszkańcy i turyści przebywający w Zakopanem przeżyli niespokojną noc. Z wtorku na środę pogoda uległa znacznemu pogorszeniu i spowodowała liczne szkody. Ziściły się najgorsze zapowiedzi synoptyków. Jak możemy się dowiedzieć, w tamtejszych okolicach wiatr wiał z prędkością nawet do 100 km/h, a w górach do około 200 km/h. 

Od godzin wieczornych do 4:00 nad ranem sytuacja nie uległa poprawie. Co więcej, wiatr okazał się tak silny, że znajdujące się na Gubałówce stragany nie miały z nim szans. Straż pożarna już w nocy otrzymała wiele zgłoszeń, a gdy nastał ranek, alarmów tylko przybywa, choć pogoda wreszcie się uspokoiła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dopiero gdy nastał świt, mieszkańcy dostrzegli, jak ogromne zniszczenia niósł za sobą bezlitosny żywioł. Zerwane dachy, przerwane linie elektryczne i powalone drzewa to jedynie przedsmak horroru, jaki rozegrał się w Zakopanem. Prace służb będą najprawdopodobniej nieprzerwane jeszcze przez kilkanaście najbliższych godzin i niewykluczone, że niektórzy mieszkańcy pozostaną bez prądu nawet przez kilka dni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Jantar tuż przed śmiercią wysłała ostatni list. Po latach ujawniono jego treść, ściska za serce

2. Na oczach związanej mamy zgwałcił dwójkę jej małych dzieci. Ale najgorsze stało się dopiero potem

Z przekazywanych do mediów informacji wynika, że najgorzej sytuacja przedstawia się na ulicy Strążyskiej, gdzie silny wiatr przewrócił słup wysokiego napięcia. Na szczęście nie pojawiły się wieści, by w wyniku nawałnic ktoś ucierpiał. Meteorolodzy nie zapowiadają również, jakby dzisiejszego wieczora dramatyczna historia miała się powtórzyć. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za mieszkanie w spadku sporo ZAPŁACISZ. O uldze możesz zapomnieć
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Jerzy Rutkowski nie żyje. Przed śmiercią nocą wywoływał jedno imię
  4. Doniesienia są straszne, Kasia Figura przeżyła horror na żywo. Mąż miał bić ją po głowię, kopać i pluć na twarz
  5. Najbardziej zagadkowa tragedia w Polsce od lat. Mama i tata nie żyją, informacje o nagraniach przerażają

Źródło: tvn24 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News