Niepowetowana strata, trudno się po niej otrząsnąć. Gwiazdor TVN w żałobie, nie może się pozbierać

Niepowetowana strata, trudno się po niej otrząsnąć. Gwiazdor TVN w żałobie, nie może się pozbierać Źródło: Instagram

TVN otworzył Michałowi Baryzie drzwi do medialnej kariery. Finalista programu "Top Model" ma jednak za sobą wyjątkowo trudne miesiące. Stracił ukochaną osobę, po której odejściu nadal nie potrafi się pozbierać.

TVN umożliwił rozwinięcie skrzydeł w modelingu wielu uczestnikom swego popularnego programu. Wśród nich był także Michał Baryza, który zajął drugie miejsce w czwartej edycji "Top Model". Finalista formatu szybko zdobył sympatię widzów, a ich spora część nadal obserwuje jego życie prywatne i zawodowe w mediach społecznościowych.

TVN: uczestnik Top Model ma za sobą bardzo trudne miesiące

Na swym profilu na Instagramie Baryza podzielił się z fanami wyjątkowo poruszającym wpisem. Kilka miesięcy temu model stracił ukochaną babcię, która zmarła na raka. Uczestnik popularnego programu TVN nie ukrywa, że nadal nie może sobie poradzić z jej odejściem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

12 lutego Baryza opublikował w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie. W opisie wyznał, że często wraca myślami do chwil, które spędzał z babcią. Jak się okazało, ich wspólną pasją było gotowanie i pieczenie. Dziś jego hobby nie przynosi mu już tyle radości.

Wzruszający wpis Michała Baryzy

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo zamarło, kiedy ujrzało nowo narodzone bliźnięta. Lekarze zaczęli przepraszać
2. Wszyscy oglądali jego filmy, niestety nie żyje. TVP przekazało najgorsze wiadomości

- Są marzenia, które się już nigdy nie spełnią. To Ty robiłaś i uczyłaś mnie, jak się robi najlepsze pączki na ziemi. Dzisiaj bez Ciebie to już nie to samo. Co ja zrobię? Powinniśmy już razem robić ciasto, dorzucać drożdże, jajka, mleko. Kręcić wszystko i czekać, aż urośnie. Tylko że bez Twojej ręki moje pączki już będą nijakie. Wróć chociaż na chwilkę, pokaż się, że jesteś, że Ty nigdzie nie poszłaś. (...) Babciu... Przecież to się nie może tak skończyć. Już teraz? Tak szybko. Za szybko. Pamiętajcie o swoich bliskich, bo macie ich tylko raz. Doceniałem każdy dzień, chociaż nigdy nie sądziłem, że kiedyś będzie ostatni - napisał wyraźnie poruszony Baryza w bardzo prywatnym poście.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Była przekonana, że ma hemoroidy. W tym czasie rak rozprzestrzeniał się po organizmie
  2. Rajskie wakacje Grzegorza Krychowiaka. Zabrał żonę w piękne miejsce (FOTO)
  3. Bolesny cios dla Dagmary Kaźmierskiej. "Królowa Życia" zapamięta go na zawsze
  4. Tysiące osób obejrzało filmik, na którym kot przechodzi przez wodę. Jego metoda rozkłada na łopatki, płaczemy ze śmiechu
  5. Ogromna tragedia na zachodzie Polski. Młoda kobieta miała w brzuchu dziecko, zginęła w dramatycznych okolicznościach

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News