Wszystkiego można się było spodziewać, ale nie tego. Po 20 latach legenda TVN odchodzi ze stacji

Wszystkiego można się było spodziewać, ale nie tego. Po 20 latach legenda TVN odchodzi ze stacji Źródło: .

TVN pożegnało jedną z największych legend stacji. Po wielu latach współpracy w końcu nadszedł czas na zmiany. Talent i wiedza tej wybitnej osobistości już nie będą wspomagać stacji. Ciężko będzie zapełnić ogromną lukę, jaka powstanie po odejściu tego człowieka.

TVN musiał pożegnać jedną z najważniejszych osób, która od dwóch dekad pracowała na sukces tej marki. To postać legendarna, której można przypisać bardzo wiele. Ciężko sobie wyobrazić, jak teraz będzie wyglądało funkcjonowanie w siedzibie stacji. Trudno będzie zastąpić tak doświadczonego pracownika, który znał firmę od podszewki.

TVN rozstał się z legendą po 20 latach współpracy

Po wielu latach pracy w stacji z pracy zrezygnował Bogdan Malecki. Do tej pory był dyrektorem działu techniki. jak podaje stacja, sam złożył wypowiedzenie, choć nie podano, jakie powody nim kierowały. Mężczyzna odejdzie ze stanowiska 1 sierpnia bieżącego roku.

Do tego czasu będzie go zastępować Paweł Linard, który przejmie opiekę nad obszarem transmisji i dystrybucji. Pomagać mu będzie Dariusz Kałamarski, odpowiedzialny za dział broadcastu i wsparcie produkcji. Będą jednak oni sprawować tę funkcję tylko do czasu, aż stacja znajdzie nową osobę na tę posadę. Obecnie trwa rekrutacja, a jej wyniki prawdopodobnie poznamy już wkrótce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nikt nie spodziewał się takiej decyzji. Nie wiadomo, jak teraz będą wyglądać losy stacji

Decyzja o zrezygnowaniu z tak odpowiedzialnej posady po 20 latach pracy jest wyjątkowo odważna ze strony Bogdana Małeckiego. Można założyć, że poznał wszystkie tajniki swojego zawodu bardzo dobrze, a taką osobę trudno będzie zastąpić. TVN ma przed sobą trudne zadanie, aby z morza kandydatów wyłonić najlepszego następcę legendy firmy.

Prawdopodobnie odejście dyrektora działu techniki było ogromnym zaskoczeniem dla większości pracowników. Rzadko się zdarza, aby ktoś opuszczał tak wysoko postawione stanowisko. Dla wielu innych doświadczonych osób musiał uchodzić za prawdziwą legendę, a dla nowicjuszy był prawdziwą skarbnicą wiedzy. Można mieć tylko nadzieję, że charakter TVN-u pozostanie taki sam.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi 
  3. Gwałtowna zmiana pogody już w ten weekend. Do Polski wkracza wyż Xandra
  4. Lepiej przełóżcie plany na urlop. Jasnowidz Jackowski mówi, co wydarzy się już za miesiąc, to straszne
  5. Pojawiły się nowe informacje o ojcu zaginionego Dawidka. Sąsiadka rodziny ujawnia porażające fakty
  6. Niedawno oglądaliśmy go w "Familiadzie", teraz podano wieść, która ścina z nóg. Nie żyje znany muzyk
      

Źródło: Wirtualne Media

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News