Martwa Ania miała takie obrażenia, że policja nie chciała pokazać matce ciała do identyfikacji. Mord na oczach sąsiadów

Martwa Ania miała takie obrażenia, że policja nie chciała pokazać matce ciała do identyfikacji. Mord na oczach sąsiadów Źródło: PxHere - CC0 Public Domain

TVN poinformował Polaków o dramacie, do którego doszło w jednym z polskich miast. Dowiedzieliśmy się, że zwłoki kobiety wyglądały tak przerażająco, że policja postanowiła nie pokazywać ich matce zamordowanej.

TVN przybliżył Polakom historię zbrodni, która wstrząsnęła Polską. O wszystkim dowiedzieliśmy się w kolejnym odcinku programu "Uwaga!", w którym przedstawione są najpoważniejsze problemy społeczne. To właśnie dzięki pracy dziennikarzy Polacy mogli poznać historię przerażającego morderstwa. W jego wyniku zginęła młoda Ania, której ciało zostało dosłownie zmasakrowane.

Dziennikarze stacji TVN przekazali Polakom wszystkie ustalenia policji, które udało się uzyskać na kilka dni po wielkim dramacie. Usłyszeliśmy, że Ania poniosła tragiczną śmierć, której nie miała prawa się spodziewać. Jej odejście jest spowodowane działaniem groźnego przestępcy. Zdaniem Polaków, już niebawem powinien on usłyszeć wyrok dożywotniego pozbawienia wolności za to, czego się dopuścił.

TVN przekazuje dramatyczne informacje

Do tragedii doszło w Lubaniu. To właśnie tam pewien mężczyzna wtargnął do domu swojego brata z zamiarem zamordowania go oraz jego żony. Ostatecznie jego plan został wypełniony połowicznie. Mąż zdołał uciec do sąsiada, a kobieta poniosła smutną śmierć. Młoda mieszkanka nie miała najmniejszych szans w starciu z uzbrojonym mordercą.

Jak dowiadujemy się z programu, mężczyzna wtargnął do mieszkania i zachowywał się bardzo groźnie, a jego zamiary były oczywiste. Niestety nie udało się powstrzymać go przed dokonaniem strasznej zbrodni. Wszystko wydarzyło się na oczach sąsiadów, którzy zdawali sobie sprawę z tragedii, która dzieje się tuż obok.

TVN opowiada o tragedii w Lubaniu

- Podciął jej gardło tasakiem do mięsa. Czaszkę miała zmasakrowaną i oczy na wierzchu. Zębów nie miała - mówi partner matki zamordowanej Anny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciało młodej kobiety miało wyglądać do tego stopnia przerażająco, że policjanci nie zgodzili się, by matka Anny była obecna przy identyfikacji zwłok. Obawiali się reakcji starszej kobiety.

- Gdybym mógł sam bym go za to zakatrupił. Ale nie mogę, bo wiem, że moja siostra, by tego nie chciała - dodaje brat Anny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Ekspert TVP właśnie potwierdził najgorszą wizję Jackowskiego. Chodzi o "ekstremalne zjawiska pogodowe"
  4. Styliści złapali się za głowy. Tak teraz wygląda 14-letnia Roksana Węgiel, ciężko uwierzyć własnym oczom
  5. Mieszkaniec przypadkiem wszystko nagrał. Przełomowy odzew na apel policji ws. zaginionego Dawida
  6. Wszyscy pokochali go za dziecięcą rolę w "Ranczo". Po latach jest takim amantem, że niejedna miłośniczka serialu może stracić dla niego głowę
  7. Polski gwiazdor ciężko raniony nożem, w stanie krytycznym trafił do szpitala. Porażające informacje Polsatu  
     

źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News