Gwiazda TVN pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Już wkrótce na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko

Gwiazda TVN pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Już wkrótce na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko Źródło: youtube,com/tvn

Gwiazda TVN jest w zaawansowanej ciąży. Aktorka, która przed laty była twarzą uwielbianego serialu, postanowiła pokazać swoje nowe, nieznane oblicze. Już wkrótce będziemy świadkami narodzin pierwszego dziecka jednej z największych ulubienic ekranu.

Gwiazda telewizji TVN - Julia Rosnowska znana z serialu "Julka" niebawem zostanie mamą. Kultowa aktorka telewizyjna, która promuje obecnie ideę wegetarianizmu, postanowiła pokazać się na swoim instagramie z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem. Jej fani nie mogą się wprost doczekać, kiedy jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat.

Aktorka TVN spodziewa się dziecka. Niezwykła fotografia Rosnowskiej

Julia Rosnowska stała się znana głównie dzięki występowi w telenoweli "Julia", która przed laty była prawdziwym hitem stacji należącej do grupy Discovery. Od kilku miesięcy artystka zaczęła być o wiele mniej aktywna zawodowo, co okazało się być wynikiem jej ciąży. Z tego, co widzimy na zdjęciu zamieszczonym na Instagramie przez aktorkę, porodu można spodziewać się już wkrótce, a sama gwiazda, korzystając z promieni słonecznych i ciepłej pogody, postanowiła wyjść na dwór i wygrzać się w promieniach słońca.

Na fotografii widzimy jak Rosnowska rozmarzona patrzy na niebo, prezentując jednocześnie bardzo modną, ciążową stylizację. Całe zdjęcie zostało opatrzone następującym podpisem.

- Lato w mieście #waiting #veganpregnancy – napisała gwiazda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rosnowska promuje wegańską ciążę

Sama odtwórczyni roli serialowej Julii wydaje się bardzo dumna z faktu podtrzymywania diety wegańskiej w trakcie stanu błogosławionego i to właśnie w niej widzi największy potencjał swojej ciąży. Przemyśleniami na ten temat podzieliła się ze swoimi fanami. 

- Przeszłam na weganizm chyba z ciekawości świata. Ona mnie często prowadzi w zaskakujące miejsca, z których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy. Im więcej poznaję i się uczę tego świata, tym bardziej granice mojej rzeczywistości się poszerzają. […] Mam oczywiście świadomość, że fakt, iż zdecydowałam się zostać weganką, nie zmieni natychmiast tego, jak wygląda codzienność milionów zwierząt hodowlanych. Z drugiej strony, każda duża grupa, każdy ruch, składa się z jednostek. Dobrze pamiętam kto i kiedy przekonał mnie, że dieta wegańska to wcale nie jest trud, znój i pasmo wyrzeczeń. Ja przekazałam tę pałeczkę dalej i sama później przekonałam parę osób do odstawienia mięsa. […] Nasz głos, nasze działania mają znaczenie. Nie ma powodu, aby samemu sobie tę siłę odbierać, marudząc, że świat wygląda, jak wygląda i nic z tym nie możemy zrobić… – wyznała gwiazda

  1. Iwona Węgrowska w końcu wyjawiła prawdę. Przyznała ile miała operacji plastycznych. Nie uwierzycie, że można mieć ich aż tyle!
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3.  Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  4. Julia Wieniawa nie miała litości dla młodszej Roksany Węgiel. Bardzo przykre i ostre słowa nt. jej ubioru i kariery
  5. Rodzina królewska ukrywa straszną prawdę o stanie księcia Filipa? Mąż królowej Elżbiety nie pojawił się na jej urodzinach
  6. Pociągi mogą nie dojechać, wielkie zamieszanie. TVN przekazuje ważne informacje dla pasażerów, podróżni będą wściekli

 źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu