TVN pokazał druzgoczące nagranie. Roczne dziecko nie miało szans wyjść z tego cało

TVN pokazał druzgoczące nagranie. Roczne dziecko nie miało szans wyjść z tego cało Źródło: Screen/TVN24

TVN pokazał nagranie z niebezpiecznego wypadku. Jedną z ofiar jest roczne dziecko, które nie miało szans wyjść cało z tej sytuacji. Film z tego wydarzenia przeraża.

TVN pokazało na swojej antenie druzgocące nagranie dokumentujące tragiczne wydarzenie. Materiał filmowy przeraża jeszcze bardziej, kiedy ma się świadomość, że w tym zdarzeniu wzięło udział roczne dziecko. Nie było szans, żeby maleństwo wyszło z tego cało.

TVN pokazało nagranie wypadku

TVN pokazało nagranie z tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło w Nowym Dworze Gdańskim. Trzy rozpędzone samochody zderzyły się ze sobą. Pochodzące z kamery monitoringu nagranie przeraża. 

Jednym z uczestników tego zdarzenia było roczne dziecko, które natychmiast zostało przewiezione do szpitala. Policja jest w trakcie ustalania dokładnych okoliczności tego zdarzenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kierowca nie zdążył zahamować 

Do wypadku doszło na ulicy Portowej w Nowym Dworze Gdańskim w piątek koło godziny 14:00. W całej sytuacji uczestniczyły aż 3 pojazdy, w których łącznie podróżowało 8 osób. Według wstępnej analizy policji i po obejrzeniu nagrania, można założyć, że kierowca samochodu dostawczego chciał przepuścić dziecko zbliżające się do pasów. Osobówka jadąca za nim nie zauważyła tego, wyprzedziła pierwszy pojazd i zderzyła się czołowo z autem zbliżającym się z naprzeciwka. 

Roczne dziecko, które podróżowało jednym z samochodów, zostało natychmiast przewiezione do szpitala. Reszcie uczestników wypadku na miejscu została udzielona pomoc medyczna. Najprawdopodobniej winą za spowodowanie tego zdarzenia obarczony zostanie kierowca pojazdu, który wymijał dostawczaka tuż przed przejściem dla pieszych. Policja ustala wszelkie okoliczności tej sytuacji, zanim padną jakiekolwiek oskarżenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

- Kierujący pojazdem dostawczym zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Kierujący pojazdem osobowym, który jechał za nim nie zdążył zahamować, zjechał na przeciwległy nas i zderzył się czołowo z samochodem jadącym z naprzeciwka - poinformowała sierż. Magdalena Pinkowicka z KPP w Nowym Dworze Gdańskim. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  2. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego ostatni gest wzruszy was do łez
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News