Prezenterka TVN dopiero co została wyrzucona z pracy. Już znalazła sobie nowe zajęcie

Prezenterka TVN dopiero co została wyrzucona z pracy. Już znalazła sobie nowe zajęcie

TVN zaskoczył widzów, informując o zakończeniu współpracy z jedną ze swoich najbardziej popularnych prezenterek. Gwiazda jednak nie rozpacza i już rozważa nowe pomysły na dalszą drogę zawodową.

TVN zerwał umowę z jedną ze swoich gwiazd w trybie natychmiastowym. Ta decyzja zaskoczyła widzów programu TVN Style. Znana prezenterka była związana ze stacją przez 13 lat, a teraz na dobre zniknęła z anteny. Fani nie zobaczą już programów prowadzonych przez Katarzynę Bosacką w telewizji TVN, jednak celebrytka ma już pewien plan na swoją dalszą karierę zawodową. 

TVN żegna gwiazdę. Ta ma już nowe pomysły

Władze TVN podjęły trudną decyzję o zerwaniu kontraktu z gwiazdą na początku tygodnia. Jej przyczyną miał być podobno kontrakt reklamowy, jaki prezenterka podpisała z zewnętrzną firmą, a umowa z telewizyjną stacją miała zakazywać jej takich praktyk. Tymczasem Bosacka, bez zgody i wiedzy swojego głównego pracodawcy, został ambasadorką marki Laboratorium Naturella. Celebrytka uważa, że przyczyny rozstania są bardziej złożone, ale powstrzymuje się od komentarzy.

Przyznaje jednocześnie, że współpraca z nową firmą jest zgodna z jej przekonaniami i nie zamierza z niej rezygnować. Jak się okazuje, nie zamierza również długo płakać za dawną firmą, bo już ma nowy pomysł na życie.

Nowe inicjatywy Katarzyny Bosackiej. Będzie kanał na YouTube

Katarzyna Bosacka zaczyna nowe życie zawodowe po zwolnieniu z TVN. Plany są ambitne, a jedną z nowych inicjatyw ma być założenie kanału na YouTube. Vlog dziennikarki, który ma nosić nazwę EkoBosacka, według zapowiedzi wystartuje 1 sierpnia. Tematem kanału będzie oczywiście ekologia - gwiazda ma opowiadać o zdrowej żywności i ekologicznym trybie życia.

Portal wirtualnemedia.pl poinformował, że prezenterka będzie miała pomoc na starcie swojej vlogerskiej kariery. Podobno w produkcji wideo i rozwoju kanału wspierać ją ma firma, której ambasadorką niedawno została. Dodatkowym zajęciem ma być dla Bosackiej pisanie - planowane są nowe książki, regularne publikowanie artykułów w gazetach i redagowanie rubryki kulinarnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bosacka nie wygląda na załamaną rozwojem sytuacji. Ostatnio opublikowała na swoim profilu na Facebooku post, w którym podzieliła się ze swoimi fanami dobrymi wiadomościami.

- Kochani, jest 13:30 a Wolna Kucharka ma już 5 ofert pracy - napisała.

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze z gratulacjami fanów, którzy już nie mogą doczekać się pierwszego odcinka. 

- Pani Kasiu, powodzenia na nowej drodze kariery. Uwielbiam Panią - pisze jedna z internautek.

- Tak trzymać! Jedno się kończy, drugie zaczyna i powodzenia w wyborze - dodaje inna fanka dziennikarki.

- TVN popełnia błąd - czytamy w kolejnym komentarzu.

Katarzyna Bosacka podziękowała swoim fanom w kolejnym poście. 

- Kochani, mam się dobrze. Dziękuję za superwsparcie. Nie wiedziałam, że jest Was tylu!

ZOBACZ TAKŻE

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Uczestniczka "Mam talent" nie żyje. Została znaleziona przez przechodniów w rzece
  4. Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska na swoim ślubie? Zbieramy szczęki z podłogi
  5. Koszmar córki Beaty Tyszkiewicz. Nie miała pojęcia, co jej ojciec zrobił 10 miesięcy przed śmiercią
  6. Zdjęcie Kasi Cichopek z ptakiem między nogami w sieci. Fani nie spodziewali się tego po aktorce

Źródło: Pomponik, Gala

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News