Nie żyje jedna z największych gwiazd polskiego Big Brothera. Nagła, wstrząsająca śmierć

Nie żyje jedna z największych gwiazd polskiego Big Brothera. Nagła, wstrząsająca śmierć Źródło: pikio.pl

TVN podał przerażające informacje. O godzinie 8:40 w okolicach Grudziądza zmarł zwycięzca polskiego Big Brothera. Znany celebryta zmarł w wypadku samochodowym na przejeździe kolejowym. Informacje o jego śmierci zostały potwierdzone przez PKP.

TVN podał informację o śmierci swojej gwiazdy. Tuż o poranku, na przejeździe kolejowym w okolicach Grudziądza, zmarł celebryta, który przed laty zwyciężył w kultowym Big-Brotherze. Śmierć gwiazdora telewizji odbiła się szerokim echem. Tak smutnych informacji nikt nie mógł się spodziewać.

TVN informuje: Nie żyje uczestnik "Big Brothera"

Uczestnikiem "Big Brothera", który zmarł, jest Janusz Dzięcioł. Zwycięzca pierwszej edycji show miał zaledwie 65 lat. Były poseł Platformy Obywatelskiej i szef straży miejskiej w Świeciu nad Wisłą brał udział w wypadku samochodowym, który zakończył jego życie.

- O godzinie 8.40 na przejeździe kolejowo-drogowym koło Grudziądza pod pociąg relacji Toruń Główny - Grudziądz pomimo czerwonych świateł wjechał samochód osobowy. Komisja ustali, co spowodowało, że pomimo sygnału zabraniającego wjazdu doszło do zdarzenia. W wypadku zginął kierowca samochodu. Nikt z pasażerów ani obsługi pociągu nie został ranny - poinformował PAP Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Ta informacja została także potwierdzona przez zespół straży pożarnej zabezpieczającej miejsce wypadku.

- Do wypadku doszło w okolicach miejscowości Biały Bór na przejeździe niestrzeżonym. Na miejscu pracuje pięć zastępów PSP - poinformował dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzięcioł był ulubieńcem Polaków

Sympatyczny strażnik miejski od czasu swojego zwycięstwa w "Big Brotherze" w 2001 roku stał się postacią kultową i utożsamianą z legendarnym show. Celebryta próbował swoich sił jako aktor, występując w filmie "Gulczas, a jak myślisz?". Zdobył mandat poselski i próbował zostać prezydentem Grudziądza.

Dzisiaj grzeje: 1. 4-letnia dziewczynka zaginęła w lesie. Odnaleziono ją po 12 dniach. Gdy zobaczyli, kto z nią jest, wystawili mu pomnik
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Śmierć tak dobrze kojarzonego gwiazdora odbiła się wielkim echem i wprost ciężko powstrzymać smutek, słysząc o tak smutnej informacji o poranku.

źródło: youtube.com/tvnpl

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyrazy głębokiego współczucia dla bliskich.

Post udostępniony przez Pikio (@pikio.pl)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych


Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News