Tragedia nad polskim morzem, dwie kobiety nie żyją. TVN przekazał porażające szczegóły

Tragedia nad polskim morzem, dwie kobiety nie żyją. TVN przekazał porażające szczegóły Źródło: Pixabay - Arcaion

TVN przedstawił swoim widzom smutne informacje na temat tragedii, do której doszło nad polskim morzem. Dowiedzieliśmy się, że dwie kobiety poniosły śmierć. Stacja ujawnia porażające szczegóły zdarzenia.

TVN przekazał Polakom informacje na temat wypadku, który wydarzył się nad polskim morzem. Nikt nie spodziewał się tak przykrego zakończenia wczorajszego dnia, po którym wiele osób wyrażało swój wielki smutek. Trudno było przewidzieć, że dojdzie do przerażającego wypadku. Służby zareagowały w ostatniej chwili, jednak nie udało się zapobiec śmierci dwóch kobiet. 

Dowiedzieliśmy się, że zmarły one poprzez utonięcie w polskim morzu. Przebywający z nimi dwaj mężczyźni także znaleźli się w niebezpiecznej sytuacji, lecz udało im się samodzielnie wrócić na brzeg, Kobiety nie miały tyle szczęścia. Ratownicy podjęli interwencję, gdy tylko dowiedzieli się o wypadku, lecz nie byli w stanie uchronić ludzi od niebezpieczeństwa. Wiele osób zastanawia się, czy strasznej sytuacji można było uniknąć.

TVN informuje o tragedii nad polskim morzem

Dziennikarze stacji TVN opowiedzieli widzom o wypadku, który miał miejsce na wysokości Kołobrzegu. Czwórka spadochroniarzy nie mogła liczyć na dobre warunki atmosferyczne, bo wiatr zwiał każdego z nich prosto do wody. Mężczyźni zdołali wydostać się na brzeg o własnych siłach, lecz nie udało się uratować kobiet. O wypadku wypowiedział się przedstawiciel straży pożarnej.

- Na miejscu dwóch mężczyzn wydostało się samodzielnie z wody. Dwie kobiety były poszukiwane i zostały wydobyte z wody i przekazane służbom medycznym. Po prawie godzinnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej, niestety, lekarz stwierdził zgon tych kobiet - mówi rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP w Szczecinie Tomasz Kubiak.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne
2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

Długa akcja ratunkowa tym razem nie przyniosła efektów. Choć na miejscu pojawiło się wiele zainteresowanych osób, mogli oni zobaczyć jedynie nieudaną akcję ratowniczą. Kobiety przebywały pod wodą zbyt długo, by istniała szansa na uratowanie ich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Całe działania trwały do godziny 21. W ich trakcie udało się ratownikom WOPR, jak i Brzegowej Służbie Ratownictwa wydostać na brzeg dwie osoby poszkodowane. Niestety, były one bez funkcji życiowych. Ratownicy bezzwłocznie przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety, ze względu na długi okres, jaki te dwie osoby przebywały pod wodą, tych osób nie udało się uratować - dodał rzecznik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News