Gwiazda seriali TVP i TVN nagle przerywa karierę i żegna się z fanami. Z jej zdrowiem jest bardzo źle

Gwiazda seriali TVP i TVN nagle przerywa karierę i żegna się z fanami. Z jej zdrowiem jest bardzo źle Źródło: Instagram/magdaschejbal

Gwiazda znana z seriali TVN i TVP zdecydowała się na opuszczenie planu zdjęciowego serialu. Musi przerwać karierę, wszystko z powodu poważnych problemów zdrowotnych.

Aktorka, która występowała w serialach emitowanych przez TVN i TVP musi przerwać swoją aktorską karierę. O swojej decyzji uzasadnionej problemami zdrowotnymi poinformowała za pomocą mediów społecznościowych w pełnym emocji wpisie, w którym pożegnała się również ze znajomymi z planu.

Gwiazda seriali TVP i TVN zawiesza karierę

Magda Schejbal niegdyś grała w TVN w serialu "Kryminalni", a obecnie jest znana z ważnej roli w serialu TVP "Blondynka", w którym wcielała się w rolę Jagny, przyjaciółki głównej bohaterki. Niestety fani serialu muszą liczyć się z tym, że uwielbiana przez nich aktorka już nie pojawi się na planie. Gwiazda zdecydowała się na przerwanie kariery.

- Kochani! Pragnę Wam powiedzieć, że nie zobaczymy się w nadchodzącym sezonie serialu ”Blondynka”. Niestety późną wiosną tego roku doznałam urazu kręgosłupa i musiałam podjąć decyzję o zajęciu się swoim zdrowiem. [...] Chodzę na intensywną rehabilitację, którą nawet polubiłam! (dzięki Mateuszowi i Mariuszowi) i walczę o swoje zdrowie. Produkcja serialu podjęła decyzję o obsadzeniu w roli Jagi nowej aktorki. [...] Wracam do formy! Do zobaczenia - pisała aktorka.

Wspomniała również, że przez to musiała zrezygnować na jakiś czas z ukochanego teatru.

Fani wspierają chorą aktorkę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Fanom trudno jest przeżyć rozłąkę z aktorką. Z jej wpisu wynika bowiem, że raczej już nie wróci na plan "Blondynki", a po powrocie do zdrowia być może zajmie się nowymi wyzwaniami. Fani mają nadzieję, że wielki powrót nastąpi szybko, dlatego wysyłają swoje wyrazy wsparcia w komentarzach pod wpisem.

- Pani Magdo życzę zdrówka! To najważniejsze! Ale będę tęsknić, Jaga w pani wykonaniu to był sztos! - pisała jedna z fanek.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

- Bardzo szkoda, że znów znika Pani z ekranu. Oczywiście zdrowie najważniejsze! Trzymam kciuki, aby wszystko się powiodło, powrotu do pełnego zdrowia - komentowała internautka.

- Madziu dużo zdrowia, wracaj szybko do formy - życzyła inna komentująca.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani!Pragnę Wam powiedzieć,że nie zobaczymy się w nadchodzącym sezonie serialu”Blondynka”.Niestety późną wiosną tego roku doznałam urazu kręgosłupa i musiałam podjąć decyzję o zajęciu się swoim zdrowiem.Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji i z opóźnieniem rozpoczęłam sezon teatralny ale zdrowie ważniejsze!Chodzę na intensywną rehabilitację,którą nawet polubiłam 😌!( dzięki Mateuszowi i Mariuszowi❤️)i walczę o swoje zdrowie.Produkcja serialu podjęła decyzję o obsadzeniu w roli Jagi nowej aktorki.Żegnam się zatem z Majakami.Będę bardzo tęsknić. Dziękuję wszystkim kolegom,ekipie,mieszkańcom Podlasia i opatrzności,która nad nami czuwała.To były cudowne lata.Rodziły się dzieci,zawierały przyjaźnie i związki.Mnóstwo cudownych historii.Cinema variètè! Przede mną nowe! Wracam do formy!!!! Do zobaczenia ✌️

Post udostępniony przez Magdalena Schejbal (@magdaschejbal)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek REKORDOWO w górę. Dostaniesz dodatkowe setki złotych
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Przez lata był jedną z czołowych postaci "Wiadomości". Niestety, nie udało mu się pokonać nowotworu
  4. Z ostatniej chwili: Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży! Jej mąż przekazał tę wiadomość na oczach milionów
  5. W polskim szpitalu urodziły się bliźniaki o różnym kolorze skóry. Ich mama wyjawiła mediom całą prawdę

Źródło: Instagram

Następny artykuł