W show TVN emocje sięgnęły zenitu. Dawid Kwiatkowski usłyszał życzenia śmierci od własnej mamy

W show TVN emocje sięgnęły zenitu. Dawid Kwiatkowski usłyszał życzenia śmierci od własnej mamy Źródło: .

TVN wypuścił nowy program "Starsza Pani musi fiknąć", w którym bohaterami są gwiazdy i ich rodzice. Dawid Kwiatkowski, który wziął udział w show wraz z mamą, usłyszał od niej ostre słowa na planie programu.

TVN wie, czego potrzebuje współczesny widz i dostarcza mu dawkę rozrywki, jakiej potrzebuje. W najnowszym programie "Starsza Pani musi fiknąć" widzowie oglądają celebrytów i ich bliskich w bardzo niecodziennych, często ekstremalnych sytuacjach. Dawid Kwiatkowski, który występuje w programie wraz z mamą, nie oszczędzał jej mocnych wrażeń. 

TVN zna swoją publikę 

Nietypowe zadania, z jakimi muszą się zmierzyć uczestnicy, wywołują w widzach ogromną dawkę emocji, co powoduje, że chętnie oglądają kolejne odcinki. Żywe emocje towarzyszą nie tylko widzom, ale również uczestnikom. Mama Kwiatkowskiego nie wytrzymała napięcia podczas wykonywania jednego z zadań i wykrzyczała, że go zabije!

- Kwiat, Kwiat zabiję cię! Włosy ci z d*py powyrywam. Będziesz śpiewał na gorąco. Zabije cię Kwiatkowski! Ty małpo, ty mendo jedna, ty glisto. Ludzie trzymajcie mnie. I kill you! Wiesz jakie mam nogi?! Jak z galarety! - krzyczała Agnieszka Kwiatkowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W Kapsztadzie Agnieszka Kwiatkowska odbyła przejażdżkę autem terenowym po pustyni, jeździła na sandboardingu, pływała z rekinami czy latała paralotnią. jak widać, nie brakowało jej wrażeń. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Sytuacja opanowana 

Kiedy nerwy opadły, Dawid Kwiatkowski wybrał się z mamą na kolację. Podczas rozmowy Agnieszka Kwiatkowska przyznała, że wyjazd do Kapsztadu nie był dla niej jedynie męczący, a obfitował w różnego rodzaju refleksje. Jak twierdzi, pobyt w Republice Południowej Afryki był pełen wzruszeń. Przede wszystkim był to czas odbudowy relacji z synem, z którym nie spędza wiele czasu ze względu na to, jakie życie prowadzi Dawid. Udział w programie na pewno pozytywnie wpłynął na rodzinę Kwiatkowskich, więc warto było przełamać swoje lęki! 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia
  5. Dopiero teraz wyszło na jaw. Nietypowe wydarzenia na pogrzebie Woźniak-Staraka, nagle wszyscy zaczęli zdejmować buty

Źródło: Super Express

Następny artykuł