Nie żyje gwiazda polskiego "Mam Talent". Druzgocące wiadomości obiegły media

Nie żyje gwiazda polskiego "Mam Talent". Druzgocące wiadomości obiegły media Źródło: pikio.pl

TVN pomógł mu spełnić jego największe marzenie. Gdy tylko pojawił się na scenie talent show, zachwycił zarówno jury, jak i wszystkich widzów. Teraz wszyscy przeżyli ogromny szok, gdy dotarły do nich informacje o nagłej śmierci telewizyjnego ulubieńca.

TVN przyniósł mu rozpoznawalność i rzeszę fanów, którzy byli pod ogromnym wrażeniem jego magicznych umiejętności. Wielu było wręcz przekonanych, że stojący u progu wielkiej sławy gwiazdor ma przed sobą świetlaną przyszłość. Nikt jednak nie mógł przewidzieć, że okrutna śmierć tak szybko zabierze go z tego świata. 

Polacy go kochali. Gwiazdor TVN nie żyje 

W szóstej edycji "Mam Talent" na wielkiej scenie pojawił się Tomasz Kabis, który swoimi magicznymi sztuczkami chwycił za serca wszystkich. Niebywałe umiejętności pozwoliły mu zajść naprawdę daleko, bo aż do samego finału i choć ostatecznie nie stanął na podium, zyskał ogromną rozpoznawalność. Dzięki niej mógł dalej robić to, co naprawdę kochał i zyskiwał coraz szersze grono wielbicieli.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kabis prężnie działał nad dopracowywaniem swoich sztuczek, podróżując po całej Polsce i pokazując je widzom. Trudno było jednak przewidzieć, że kolejne informacje na jego temat, jakie pojawią się w mediach, nie będą wcale dotyczyły następnego występu. Jak podaje Fakt, 30-letni Tomasz nie żyje. 

Niewielu wiedziało, że uczestnik show od roku zmagał się z potwornym nowotworem, który każdego dnia odbierał mu siły do życia. On sam wytrwale walczył, by nie dać się bezwzględnej chorobie, jednak ostatecznie okazał się bezradny. Odszedł z tego świata 3 grudnia. Pierwsze oficjalne doniesienia w tej sprawie pojawiły się na jego facebookowym profilu, gdzie opublikowano jego czarno-białe, pamiątkowe zdjęcie i przekazano smutne wieści. 

Dzisiaj grzeje: 1. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
2. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
3. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl

- Z ogromnym żalem informujemy, że dziś w nocy po długiej walce z chorobą odszedł Tomek - Artysta o wielkim sercu, cudowny i dobry. Człowiek z najszczerszym uśmiechem na świecie. Czaruj nam dalej, tam na górze Przyjacielu... Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi - napisano. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje
  2. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  3. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  4. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  5. Albert Wójcik: kim jest? Młody biznesmen i miłośnik zwierząt
  6. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

Źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News