Gwiazdor TVN zmyślał na wizji? Twierdzi, że usunął nowotwór kombinerkami, walczył z ludźmi, którzy chcieli go zadźgać i wiele więcej

Gwiazdor TVN zmyślał na wizji? Twierdzi, że usunął nowotwór kombinerkami, walczył z ludźmi, którzy chcieli go zadźgać i wiele więcej Źródło: youtube.com/tvn

Gwiazdor telewizji TVN opowiada nieprawdopodobne historie. Mężczyzna opowiadał przed kamerami o swojej walce z nowotworem przy użyciu kombinerek, pojedynkach na mongolskiej prerii, a także ciężkim dzieciństwie. Czym jeszcze zadziwi nas uczestnik "Big Brothera"?

Gwiazda TVN - Kamil Lemieszewski wyrasta na najbarwniejszą postać Big Brothera. Oprócz ciekawego wyglądu mężczyzna ma do zaoferowania sobą mnóstwo ciekawych anegdot, które zdaniem internautów i widzów show z "Domu Wielkiego Brata" są co najmniej zastanawiające.

Uczestnik show TVN szokuje widzów. Niesamowite historie Kamila Lemieszewskiego

Lemieszewski, który jest ulubieńcem widzów w Big Brotherze, na samym początku opowiadał o swoim ciężkim dzieciństwie. Zdaniem celebryty, jego życie było spaczone przez alkohol i mentalność rodziców.

- Dorastałem w rodzinie alkoholickiej, jak to za PRL-u wszyscy nadużywali alkoholu. Rodzice nie mogli się dogadać, kto kim się opiekuje. Byłem porywany przez jednego z rodziców – mówi Lemieszewski.

Kolejnym dramatem miał być wyjazd do Mongolii, gdzie celebryta stoczył istną walkę ze śmiercią.

- Wyjechałem do Mongolii, ale tam wyjechałem bez pieniędzy, bo mnie okradli moi klienci. Nie zapłacili za moje występy [...] Tam były przygody na granicy życia i śmierci. Tonąłem w ruchomych piaskach z koniem, musiałem sam tego konia wyciągać, byłem zdany sam na siebie. Walczyłem z Mongołami, którzy chcieli mnie zadźgać i ukamienować – mówił celebryta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Specjalista do spraw leczenia raka

Jakby tego było mało, celebryta jest także ekspertem w sprawie usuwania nowotworów. A przynajmniej tak można uważać, kiedy wysłucha się jego kolejnej anegdoty.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami chciał się zabić. ''Zbierałem tabletki starałem się robić jakieś pętle''
2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

- Pod wpływem stresu dostałem raka nosa i zatok, gdzie lekarze w Anglii nie chcieli mi pomóc. Czasami wyrastały mi nowe twory z nosa, a musiałem iść na plan zdjęciowy. Dzień przed zdjęciami wziąłem sobie kombinerki i wyrwałem z nosa wszystko. Zatamowałem krwotok i pojechałem na plan – mówił uczestnik "Big Brothera"

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło 
  3. Dieta grzybowa sprawiła, że Katy Perry chudnie w oczach. Oszałamiający przepis na spadek wagi
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł