Paweł Królikowski
Wikimedia Commons Fryta 73 CC2.0
Konrad Karpiuk - 3 Maja 2020

Nikt się nie mógł spodziewać. TVN pokazał, jak operowali Pawła Królikowskiego, porażające sceny

TVN wyemitował materiał dokumentalny, poświęcony przebiegowi choroby i leczenia Pawła Królikowskiego, który zmarł pod koniec lutego tego roku. W trakcie materiału przeprowadzono rozmowę z neurochirurgiem operującym aktora, jak i pokazano fragment z jego operacji. Okazało się, że w szpitalu doszło do porażających scen.

TVN pokazał dokument zatytułowany "Neurochirurg", którego wyprodukowano po śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor zmagał się z guzem mózgu, który zagrażał ośrodkowi mowy w mózgu. Jedna ze scen dokumentu wyjątkowo zapada w pamięć, pokazano w niej operację guza mózgu.

TVN wyemitował dokument o leczeniu Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski w trakcie leczenia przeszedł przed radioterapię i chemioterapię. Nowotwór był poważnym zagrożeniem, a o chorobie dowiedzieli się w wyjątkowo niepokojącej sytuacji. Aktor poczuł się gorzej podczas jazdy autem. Nagle stracił możliwość wysławiania się.

Rentgen ujawnił prawdę.Przez lata bolała ją klatka piersiowa. Lekarz zrobił jej rentgen, wynik wbił go w fotelCzytaj dalej

Jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska poprosiła go o zjechanie na pobocze i wezwała karetkę pogotowia. Ratownicy po szybkim przebadaniu pacjenta od razu wiedzieli, gdzie trzeba go skierować. Powiedzieli aktorce, że zabierają jej męża na oddział neurologiczny, tam zaś lekarze szybko zaczęli podejrzewać, że mają do czynienia z guzem mózgu.

TVN pokazał porażające szczegóły operacji, którą przeszedł Paweł Królikowski

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta amputacja nógUżywała popularnego produktu do higieny tylko dla pań. Musieli jej amputować nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Po potwierdzeniu, że aktor ma guza w mózgu, ustalono także, że naciska on na ośrodek mowy w mózgu, dlatego pacjent miał problemy z wysławianiem się. Niestety, kolejne badania wykazały, że to nowotwór złośliwy. Trzeba było przeprowadzić skomplikowaną operację, której fragmenty pokazano w dokumencie. Okazało się, że podczas operacji aktor był przytomny.

Dzisiaj grzeje:

1. Niestety, Krzysztof Jackowski miał rację? Przepowiednia o wodzie się sprawdziła, mieszkańcy nie kryją smutku
2. Pilne oświadczenie Prezydenta Andrzeja Dudy. Relacja na żywo

- W czasie operacji będzie pan obudzony, żeby można było z panem rozmawiać, żeby z dużą dokładnością będziemy w stanie wyznaczyć gdzie położony jest ten ośrodek mowy żeby go w żaden sposób nie uszkodzić - mówił lekarz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Obostrzenia zaczynają być powoli eliminowane. Dzisiaj pożegnamy się z jednym dotyczącym handlu
  2. Niewyobrażalny dramat. Mistrz świata zatrzymany przez policję, nastolatka nie miała żadnych szans
  3. Skończą się pieniądze na wypłacanie emerytur? ZUS wydał niepokojące oświadczenie
  4. Oryginalny pomysł na kotlety mielone inaczej. Rzadko się spotyka tak dobre i delikatne, rodzina dostanie bzika na ich punkcie
  5. Rutkowski szykuje przełom w poszukiwaniach Kacperka? Pojawiło się wiele nowych informacji
  6. Wreszcie miliony Polaków zachwyconych. Od jutra ogromna zmiana w każdym sklepie

TataNiestety, tata znalazł synka martwego. Podano przyczynę niewiarygodną zgonu, mama się załamałaCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News