Gwiazda TVN pierwszy raz powiedziała o pogrzebie Piotra Staraka. Przekazała, co w najbliższych dniach planuje rodzina zmarłego

Gwiazda TVN pierwszy raz powiedziała o pogrzebie Piotra Staraka. Przekazała, co w najbliższych dniach planuje rodzina zmarłego Źródło: instagram.com/joannaprzetakiewicz/

Gwiazda TVN jako pierwsza zdecydowała się przerwać przybijającą ciszę po pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka, który poniósł śmierć na jeziorze Kisajno. Opowiedziała o pogrzebie, na którym była obecna, a także zdradziła dziennikarzom najbliższe plany rodziny nieżyjącego już 39-latka.

Gwiazda TVN przekazała mediom informacje o przebiegu pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Zrobiła to jako jedyna z żałobników, którzy byli obecni na uroczystości. Internauci podzielili się na dwa obozy w związku z jej wypowiedziami.

O uroczystości jako pierwsza opowiedziała gwiazda TVN

29 sierpnia w kościele Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie została odprawiona msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka. W uroczystości wzięła udział jego najbliższa rodzina oraz zaufani przyjaciele i znajomi z branży artystycznej. Dopiero następnego dnia trumna z ciałem milionera została przewieziona do Fuledy, gdzie miała zostać złożona na terenie posiadłości Staraków.

Zarówno na mszy świętej, jak i na pogrzebie obecna była Joanna Przetakiewicz. Projektantka mająca własną markę La Mania, a zarazem gwiazda TVN jest bliską znajomą Agnieszki Woźniak-Starak. Jej obecność na pogrzebie była niezastąpiona. Jednak kilka dni później zdradziła, co działo się w Fuledzie. W kilku słowach skomentowała wydarzenia na Mazurach.

Joanna Przetakiewicz zdradziła, jakie kroki podjęła bliska rodzina Piotra Staraka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To był piękny, skromny pogrzeb. Bardzo emocjonalne, prawdziwe ciepłe słowa pożegnania od kilku najbliższych przyjaciół… - wyznała Joanna Przetakiewicz dziennikarzom. Obecna w Fuledzie gwiazda pogrążona w żałobie ze smutkiem w głosie wspominała pogrzeb jej bliskiego znajomego.

Oprócz tego zdradziła również, że rodzina Piotra Woźniaka-Staraka (nie skonkretyzowała, kto dokładnie) uda się na kilkudniowy wyjazd za granicę. Wszystko dlatego, aby odpocząć od mocnego zainteresowania mediów oraz nagonki dziennikarzy. Oprócz tego chcą spędzić ten czas razem i uspokoić myśli po męczącym ubiegłym tygodniu.

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie

2. Znany aktor miał straszny wypadek. Jego auto wypadło z drogi, jest w ciężkim stanie

Internauci nie do końca są zadowoleni ze słów Joanny Przetakiewicz, ponieważ według nich powinna jeszcze uszanować niedawne wydarzenia. W komentarzach negatywnie odbierany jest też dobór słów odnośnie pogrzebu: "piękny to może być ślub". Poza tym nie są zadowoleni z tego, że ujawniła osobiste plany jego bliskich.

 

  1. Matka z przerażeniem patrzyła, jak KSIĄDZ uderza niemowlakiem o chrzcielnicę. To był chrzest jak z horroru
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Nareszcie! Agnieszka Kaczorowska wyjawiła najbardziej skrywaną tajemnicę. Poznaliśmy imię jej córki
  4. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News