TVN przekazuje pilne ostrzeżenie IMGW na dzisiejszy wieczór i noc. Obejmuje 5 województw, lepiej zostańcie w domach

TVN przekazuje pilne ostrzeżenie IMGW na dzisiejszy wieczór i noc. Obejmuje 5 województw, lepiej zostańcie w domach Źródło: pikio.pl

TVN przekazał niepokojące informacje. Dziś w nocy i jutro Polacy muszą być gotowi na bardzo złą pogodę. Lepiej zostać w domach jeśli tylko jest taka możliwość.

TVN z niepokojem przekazał informację dotyczące zmian pogodowych w pięciu województwach. Stacja telewizyjna informuje wraz z IMGW o wielkim niebezpieczeństwie w postaci pojawienia się silnych wiatrów. Ta noc będzie wyjątkowo ciężka, najlepiej nie ruszać się z domów i jeśli to możliwe ograniczyć jazdę samochodem do minimum.

TVN informuje o groźnym alercie IMGW. Zagrożonych 5 województw

Województwami, w których będą odczuwalne zmiany pogodowe, jest dolnośląskie, opolskie, małopolskie i podkarpacie. Południe Polski będzie pod wpływem zimnego prądu, który zwiastuje nagłe zmiany pogody. Nie dość, że temperatura będzie niska, to wiatr miejscowo może osiągać 85 kilometrów na godzinę.

- Przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Spodziewaj się utrudnień wynikających z prowadzenia działań w obszarze występowania zagrożenia, w tym opóźnień spowodowanych utrudnieniami w ruchu drogowym, zakłóceń w przebiegu imprez plenerowych lub możliwość ich odwołania. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej. - napisano w komunikacie na stronie IMGW.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ten tydzień będzie wietrzny

Po tym, jak wiatry opuszczą teren południa Polski, a więc jutrzejszego poranka, sytuacja wcale nie ulegnie poprawie. Końcówka tygodnia będzie naprawdę wietrzna w całym kraju i nie wykluczone, że IMGW zmuszone będzie do podawania kolejnych alertów pogodowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Obecna sytuacja pogodowa i zmiany są już jasną zapowiedzią zimy, która powinna pokazać się w Polsce już na samym początku grudnia. Przed nami jednak naprawdę mroźne dni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podwyżki wynagrodzeń 2020. Setki tysięcy Polaków może liczyć na WYŻSZE PENSJE o kilkaset złotych
  2. Była najpiękniejszą gwiazdą PRL-u. Choroba męża zrujnowała jej życie
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

Źródło: TVN Meteo

Następny artykuł