Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo

Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo Źródło: YouTube Dzień Dobry TVN

Widzowie stacji TVN nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Wydarzenia, które rozegrały się podczas emisji popularnego programu na żywo, przekroczyły granice dobrego smaku. Zniesmaczony był nawet gość, który pojawił się w studio telewizji śniadaniowej. Bohaterem skandalu, po raz kolejny, był znany prezenter, Filip Chajzer.

TVN od lat przyciąga widzów przed telewizory, emitując program śniadaniowy, "Dzień dobry TVN". Odkąd przed rokiem do grona prezenterów dołączył Filip Chajzer, internet regularnie obiegają kontrowersyjne nagrania z jego udziałem. Syn Zygmunta Chajzera, który występuje u boku Małgorzaty Ohme, słynie z niewybrednych żartów i oburzających scen, które sprawiły, że wielu internautów straciło szacunek do dziennikarza.

TVN znów zszokował widzów

Wydawało się, że skandal wywołany przed kilkoma miesiącami, będzie dla Filipa Chajzera nauczką i okazją, by wyciągnąć wnioski z popełnianych błędów. W studio TVN gościł wówczas gość, który opowiadał o niezwykle ważnym problemie, jakim są ataki paniki. Syn Zygmunta Chajzera zrobił wówczas coś, co opinia publiczna bez ogródek nazwała "kabaretem". Gdy rozmowa z psychologiem chyliła się ku końcowi, mężczyzna wygiął się na fotelu i zaczął symulować właśnie taką sytuację. Przejaskrawionym gestom towarzyszyło rozpinanie koszuli. Nieudany żart oburzył widzów, którzy stworzyli petycję z wnioskiem o usunięcie dziennikarza z pracy w TVN. Sprawą zainteresowała się nawet Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niestety, wszystko wygląda na to, że Filip Chajzer nie wyciągnął żadnych wniosków z tej sytuacji. Po raz kolejny zaprezentował widzom "Dzień dobry TVN" swoje specyficzne poczucie humoru. W najnowszym odcinku programu prezenterzy gościli Beatę Kartowicz, z którą rozmawiali na temat kiszonek. Zaproszona ekspertka z dużą fachowością zaprezentowała swoją wiedzę na temat kulinariów. Niestety, prowadzący popisał się zdecydowanie mniejszym profesjonalizmem. Filip Chajzer pokusił się o serię żartów o dwuznacznym brzmieniu.

Duże rozbawienie mężczyzny spowodowała porada Beaty Kartowicz, dotycząca odcinania końcówek warzywom, które mają trafić do słoików. Działanie to ma za zadanie przyspieszenie procesu fermentacji.

- Łatwiej wejdzie! - wykrzyknął Filip Chajzer ku rozbawieniu swojej partnerki, Małgorzaty Ohme.

Dzisiaj grzeje: 1. Zapadła decyzja. Wprowadzono obowiązkową kwarantannę dla części Polaków
2. Od uderzenia dzielą nas godziny. Wprowadzono pomarańczowy alert
3. Wkrótce pogrzeb Jacka Czyża. Rodzina aktora zwraca się do wszystkich z wielką prośbą

Zaproszony gość był wyraźnie zdegustowany komentarzami prowadzących. Kobieta próbowała wybrnąć z sytuacji, zwracając się bezpośrednio do widzów. Mimo wszystko zdecydowała, że nie pozwoli wytrącić się z równowagi i kontynuowała pokaz zdolności kulinarnych. Dziennikarz TVN nie mógł powstrzymać śmiechu, gdy kobieta zaleciła zalanie warzyw gorącą wodą.

- On nie zwiotczeje? - zapytał rozbawiony syn Zbigniewa Chajzera.

Ekspertka nie dała się sprowokować i ze spokojem uspokoiła mężczyznę. Mimo, że była wyraźnie wzburzona, starała się zamaskować swoją irytację. Aluzje erotyczne, które z pewnością bawiłyby nastolatków, nie przypadły go gustu zarówno kucharce, jak i widzom stacji TVN. Wiele osób uważa, że takie sceny nie powinny mieć miejsca w telewizji śniadaniowej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejna wpadka Filipa Chajzera. Na wizji padły niewybredne komentarze, widzowie mają już dość
  2. Miał całe życie i karierę przed sobą. Niestety, nie żyje. 18-letni sportowiec został zastrzelony
  3. Niewiarygodne, jak nieuleczalna choroba zmieniła Boczka z "Kiepskich". Nie przypomina dawnego siebie
  4. Halina Młynkova w końcu ujawniła prawdę o swoim synu. Łzy same lecą z oczu
  5. Jesteś teraz lub wybierasz się na wesele? Fatalna informacja, możesz spodziewać się kłopotów
  6. Przypadkiem znaleźli dryfującą łódź. Zajrzeli do środka i zamarli, natychmiast wyciągnęli telefony
  7. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach     
  8. Rosół za 5 złotych? Bulion wg przepisu Ćwierczakiewiczowej z 1871 roku króluje na polskich stołach, wygrywa smakiem i aromatem
  9. Nastoletnia matka rzuciła się z budynku szpitala. W ramionach trzymała 5-miesięczne dziecko

Źródło: Plotek

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News