Jerzy Zięba rozpoczyna współpracę z Rydzykiem?! Będzie nową gwiazdą TV Trwam

Jerzy Zięba rozpoczyna współpracę z Rydzykiem?! Będzie nową gwiazdą TV Trwam Źródło: Fot. YouTube/Jerzy Zięba

TV Trwam jest jednym z mediów kierowanych przez kontrowersyjnego toruńskiego redemptorystę, Tadeusza Rydzyka. Jako że katolicka stacja jest każdego dnia oglądana przez tysiące wiernych widzów, przyciąga kolejne osoby, które za jej pośrednictwem chcą lansować swoje teorie oraz opinie. Ścieżki wiodącej do udanej współpracy z zakonnikiem szuka więc także Jerzy Zięba, mogący już wkrótce stać się prawdziwą gwiazdą telewizji.

TV Trwam ma wielu gorących zwolenników, ale także licznych zagorzałych przeciwników. Katolicka stacja jest bowiem prowadzona przez ojca Rydzyka, który już od lat prowokuje wśród krajowej opinii publicznej naprawdę skrajne emocje, co przekłada się oczywiście na odbiór jego mediów.

Jerzy Zięba gwiazdą TV Trwam?

Co ciekawe, do nawiązania współpracy z redemptorystą zmierza właśnie istny guru antyszczepionkowców, Jerzy Zięba. Mężczyzna, który sam nazywa się certyfikowanym hipnoterapeutą, jest znany przede wszystkim z niezwykle negatywnego stosunku do szczepienia dzieci oraz pochwalania leczenia poważnych dolegliwości (w tym nowotworów) za pomocą witaminy C. Samozwańczy medyk wyraźnie zdenerwował się ostatnim występem ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego na antenie TV Trwam. Polityk przekonywał w nim bowiem, że szczepienia rzadko prowadzą do powikłań, a używane w Polsce szczepionki "nie pochodzą z linii komórkowych zabitych dzieci, nie mają nic wspólnego z aborcją". Tym samym działacz obalił więc często lansowane przez Ziębę tezy. - W wypowiedziach ministra zdrowia było wiele informacji nieprawdziwych, wręcz kłamliwych czy mylących, na co mam niezbite dowody. Zwracam się o możliwość jak najszybszego sprostowania informacji przekazanych milionom Polaków za pośrednictwem Telewizji Trwam - stwierdził więc przedsiębiorca, sugerując jednocześnie, że chciałby wystąpić w audycji "Rozmowy niedokończone" 15 lub 16 listopada tego roku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Zięba ma szanse na karierę w mediach Tadeusza Rydzyka?

Jak sugerują niektóre media, prawdopodobieństwo pojawienia się Zięby w stacji Tadeusza Rydzyka jest naprawdę wysokie. Na antenie TV Trwam gościli już bowiem znani w swoim środowisku antyszczepionkowcy, w tym Justyna Socha. Poza tym osobliwy propagator medycyny niekonwencjonalnej łączy temat szczepień z krytykowaną przez Kościół aborcją, a konkretnie produkowaniem szczepionek w oparciu o linie komórek abortowanych płodów. Jako że Szumowski stanowczo zaprzeczył związanej z tym teorii Zięby o używanych w Polsce środkach, ten upiera się przy chęci wytknięcia ministrowi kłamstwa. Nie jest wykluczone, że jeśli Rydzyk okaże się przychylny wobec przedsiębiorcy, już wkrótce widzowie będą go oglądali jako prawdziwą gwiazdę katolickiego medium.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ujawniono nieznane dotąd dowody działalności Marii Kaczyńskiej. Będziecie w szoku
  2. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  3. Zachowanie tego księdza przebiło wszystko! Rydzyk to przy nim żebrak
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?
  5. Andrzej Duda chyba zemdleje! Jest DRUGIE oskarżenie ws. afery KNF
Następny artykuł